RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Çaldırmak

Rüyada ayakkabı çaldırmak, var olan yaşamın kişiye mutluluk getirmediği, koşulları değiştirmek için çaba göstermesine rağmen büyük değişiklikler elde edemediği anlamlarına gelir. Ayakkabı çaldıran kişiler farklı iş alanlarında çalışır veya yeni bir iş kurmaya yeltenirler. Aksiliklerle uğraşmanın ve özel hayatta da aranılan mutluluğu bir türlü bulamamanın işareti olan rüya, kişinin ağzının tadını kaçıracak bazı olaylar nedeni ile bulunduğu şehirden veya ülkeden uzaklaşmak zorunda kalacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Başa gelecek üzüntülü olaylar, arkadaşlardan duyulacak olumsuz eleştiriler veya kötü sözler, iş yeri ile ilgili kavgalar, huzursuzluk ve çatışmalar anlamına geleceği gibi, uğursuzluğun kişinin yakasından düşmediği kötü bir dönemin başlangıcını da tabir eder. Ayakkabı kaybettiğini gören bayanlar gebelikleri ile ilgili beklenmedik kötü gelişmeler yaşarlar. Genç kızlar için de mevcut ilişkinin bozulması veya bir ayrılığın gündeme gelmesi olarak yorumlanır. Bazı durumlarda kişinin itibarını kaybedeceği, özel yaşamı ile gündeme gelerek başkalarının gözünde alay konusu olacağı şeklinde de alamet gösterir.

Rüyada Ayakkabı Bulmak

Dertlenmek, kederlenmek ve geçmişe bakıp hüzün duymak anlamına gelir. Ayakkabı bulmak o anki şartların değişmeyeceğine ve kişinin sabretmesi gerektiğine, olumsuzlukların bir süre daha devam edeceğine tabir edilir. Rüyada evinin önünde ayakkabı bulan kişinin eşi ile ilgili kimseye söyleyemediği bir sıkıntı hasıl olur. İş yerinde ayakkabı bulanların çevresinde dosttan çok düşman vardır ve kişinin ayağını kaydırmak için uğraş verildiği anlaşılır.

Rüyada Ayakkabı Çaldırmanın Psikolojik Tabiri

Kendisine ait olanı bir başkasının aldığına ve hak ettiği halde istediği gibi bir hayat süremediğine inanan kimseleri ifade eder. Ayakkabı çaldırdığını gören kişiler gerçek yaşamlarında bencil oldukları gibi, sahip olduklarını başkaları ile paylaşmayan, sürekli olarak benmerkezci bir tavır sergileyen kişilerdir ve bu yüzden samimi dostluklar veya arkadaşlıklar kuramazlar. Yalnızca kendisini ve sahip olduklarını düşünen, çıkarlarına uygun davranan kişileri sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayakkabı Çaldırmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Yurda pehlivan (05 Kasım 2016 saat: 09:51)

  Bir kalabalık yerdeyiz kızımın ayakabilari hepsi orda bir baktım hiç biri yok çalmışlar bir tek ayağında kalmış aradım bulamadım çok üzüldüm herkese sordum kimse birşey demedi zaten alamıyorduk ayak abi dedim kızım da arıyor anne bulamadım diyor bende dedim ki boşver ben sana alırım dedim yankısını alican dedi

 2. Habibe (19 Temmuz 2016 saat: 14:31)

  Rüyamda bir otele gidiyorum daha önce gittiğim bir otele. Orda ayakkabılarım kayboluyor bende feryat figan bağırıyorum orda sorumlunuzu çağırın diye. Otelde görevli kız ben onu attım sahibi yok diye diyor. Bende karışmam bulun ayakkabımı diyorum. Onun değerinde ayakkabı vermek istiyorlar ama gösterdikleri ayakkabılar yırtık eski. Bende benim ayakkabım tazeydi lescondan yeni aldım bunlar aynı değerde değil diye bağırıyorum. Sonra otelin üst kayı düğün salonuymuş oraya çıkıp iniyorum. Ayakkabılarımı soruyorum yok diyorlar bende içten içten ayakkabımı atan kızın beni kıskandığını ve ayakkabılarımı çaldığını düşünüyorum. Otelin sahibini tanıyan bir yakınımı arıyorum oda otelin sahibini arıyor. Sonrasını hatırlamıyorum

 3. tugba (24 Ekim 2015 saat: 10:42)

  Rüyamda gece vakti herkes uyuyo bende tam uyucakken kapı çalıyor ben otomatiğe yaşıyorum o ara bakyorum altı yedi bayan çocukları var bide erkek var kapıyı acmiyorum annemi uyartyorum süs diyo annem korkuyor tam polis aryorum ben apartamnin kolidorundan bütün ayakkabimizi ve bide davul fırın caliyo babamı uyartyorum dsari ckyoruz ama hırsızları öğreniyoruz

 4. melike (15 Şubat 2015 saat: 15:10)

  teyzemle birlikte bir misafirliğe gidiyoruz çok sevdiğim bir botum var gerçektede olan onu giyiyorum misafirlikten çıkıyoruz en sona biz kalmışız.Tam ayakkabılarımı giyicem bulamıyorum sonra heryere bakıyoruz ama yok çalındığını düşünüyoruz ben ağlıyorum felan evin sahibi kadında arıyo bi kaç tane ayakkabı gösteriyo benimkini bulamıyoryuz sonra teyzem yenisini alırız felan diyo o botlarımda benim diğer ayakkabılarımdanda pahalı ben diyorum işte annem daha almazki aynısından felan sonra teyzemler ayakkabılarını giyiyolar benim botlarım lacivert bi tanede pembe botlarım var aynısından evin sahibininde kızının var onları gösteriyo aa bunlarda benim diyorum ama meğerse kızınmış biri büyük biri küçük felan sonra teyzemle kuzenim aşağıya iniyolar kadın bana diyo işte ne kadardı bende söylüyorum bayan ondanda fazla para veriyo al bunu diyo bende olmaz diyorum zorla veriyo kadın elime kimseyede deme diyo felan bana ordan birinin ayakkabsını veriyolar sonra aşağıya iniyorum dayım beni arabada bekliyo biniyorum kızıyo bana teyzemle dayım aynısoından buluruz diyolar annemi arıyolar kızıyomuydu hatırlamıyorum yani herşeyini hatırlamasamda genel olarak böyleydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,