RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Rüyada ayakkabı çıkarmak, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan, kendisini sürekli yiyip bitiren ruhsal sancılarından vazgeçip, yeni bir hayata başlamak üzere olduğunu ve bunun için harekete geçeceğini bildirir. Ayakkabı çıkarmak sıkıntıları atmak ve rahata ermek anlamlarına geldiği gibi, yeni bir aşkın da haberini verir. Güzel gelişmeler olacağına, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine de işaret eder. Evinin önünde ayakkabı çıkardığını gören kişi evini taşır veya yeni bir gayrimenkul alır. İş yerinde ayakkabı çıkarmak ise iş değişikliğine veya kişinin kendi işini kurmak için atılımda bulunacağına delalettir.

Rüyada Ayakkabı Giymek

Huzurun bozulacağı bir olayla karşılaşılacağına, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, psikolojisinin bozulması yüzünden işine gereken önemi gösteremeyip, konsantre olamayacağına da yorumlanır. Ayakkabı giyen kimse günlük hayatında pek çok aksilikle karşılaşır ve ilerleyen günler de çok sıkıntılı geçer. Hastalıklara ve küçük kazalara da tabir edilen rüya, aynı zamanda bozulan ikili ilişkilere, nişan atmaya da alamet eder.

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüya sahibinin başını derde sokacağı kişilerle ahbaplık ettiğine ve bu yüzden mahkemelik işlerle karşılaşacağına yorumlanır. Ayakkabı almak büyük sıkıntıların ve dertlerin habercisi olduğu gibi, kişinin kendi hayatını mahveden davranışlarda bulunduğuna, ailesini ve sorumluluklarını hiçe sayarak hareket ettiğine, uzun sürecek bir belaya karışıp, ilerde pişmanlık duyacağına delalettir.

Rüyada Ayakkabı Çıkarmanın Psikolojik Tabiri

Ayakkabı sembolik olarak kişinin geçmişine ait istenmeyen olayların ve kişiye rahatsızlık veren durumların ifadesidir. Rüyasında ayakkabı çıkardığını gören kişiler, kendilerine sıkıntı veren geçmişe dair tüm izleri yok etmek için uğraş verirler ve bunun için sürekli olarak bugüne odaklanarak yaşamayı seçerler. Bazen de sorumlulukların altında fazlasıyla ezildiğini hisseden ve daha özgür hareket etmek isteyen kişilerin ruh hallerini de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Pelin (09 Ekim 2016 saat: 20:15)

    Erkek arkadsimin evli oldugunu ogrendim ve ondan ayrildim ama hala bir yanim ondan kopamiyor sanirim. Ruyamda bu insanla birlikte ormanlik bi alandayiz ama ben ona hala cok kizginim bana simsiki sarilarak bir yere bakmami istiyor once rededyorum ama o bana daha siki sarilarak ve kafami istedigi yone cevirerek gosteriyor orada beyaz bi isik gorunuyo ve ben tamam seni anladim ama hala kizginim diyorum o arada ayakkabimin icine bocek girmis birden yere oturuyorum canim cok acidigi icin ona diyorum ayakkabimi cikar cikariyor kocaman bi bocek parmaklarimi isiriyor onu gorup cekip atiyor sonra agliyorum uyandigimda gercekten ayagimi bocek isirmis hissiyle uyandim.

  2. Alper k. (29 Haziran 2016 saat: 10:49)

    Bir çocuk tabutunun başında duran insanlar topluluğu vardı ve çocuk o sırada kıpırdadı tekrar kıpırdadı gerildi ve canlandı bende ardından ayyakkabılarımı çıkardım kendime giyecek bir ayakkabı bulamadım ayağımda siyah çoraplar yürüdüm eski işyerime gittim bir dostum geldi kardeşim geldi yanında benle tanıştırmak istediği arkadaşı vardı onuda dövmeye başladım vurdum kendisine bir kaç kez arkadşım sonra aynı renk bot ve mont giydi karşımda ama ikiside benimdi kahrenkli dana derisi bot ve mont

  3. murat ş. (22 Aralık 2015 saat: 10:38)

    Arkadaşlarımla çarşıda otururken birden hava bozuyor.gökyüzü bembeyaz oluyor ve rüzgarla karışık yağmur başlıyor ben bu arada yağmurdan kaçarken ayakkabılarım ayağımdan çıkıyor.tanıdık bir arkadaştan ayakkabılarımı istiyorum oda yağmurun altında ayakkabılarımı bana geri getirmeye çalışıyor tekini getiriyor teki yağmur suyuyla da uzağa gidiyor.hava açıyor.uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,