RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Denemek

Rüyada ayakkabı denemek, bazen kadınla yorulur. Bu rüyayı gören yakında, giydiği ayakkabıya nispet eden bir kadınla evlenir. Rahat ve hoş ayakkabı iyi geçimli ve güzel huylu bir kadına, dar ve rahatsız ayakkabı ise kötü fıratlı sürekli şikayet eden bir kadına işarettir. Bazen bu rüya hizmette bulunan bir kişi, iş hayatında itaat eden memur, güç ve kuvvet sahibi olma, eline geçecek mala ve geçime yorulabilmektedir. Güzel bir ayakkabı geçimin genişlemesine, dar bir ayakkabı ise zorluklarla mücadeleye delalettir.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen ayakkabı kadın veya cariyedir. Bu rüya bekârlar için evlenmeye, evliler için maddi sıkıntılardan kurtulmaya, geçimini temin etmeye ve sıkıntıların hafiflemesine işarettir. Kış mevsiminde görülen ayakkabı rüyası, kudretli bir kimseden ihsan ve menfaat görmek; yaz mevsiminde görülen ise meşakkat ve üzüntüdür.

Rüyada Ayakkabı Giyip Yürüdüğünüzü Görmek

Rüyada ayakkabı giyip yürüyen kişi yakında bir yolculuğa çıkar. Çıkacağınız bu yolculuğun mesafesini rüyada attığınız adım belirler.

Rüyada Renkli Ayakkabı Görmek

Rüyasında ayakkabılar görülüş rengine göre yorumlanır. Siyah ayakkabı gören kimse, zengin ve varlıklı biriyle evlenir. Kırmızı ayakkabı, ahlaklı, namusunu koruyan güzel bir kadındır. Sarı ayakkabı hasta ve muhtaç bir kadınla evlenmeye işarettir. Yeşil ayakkabı, namuslu, dindar ve ahlaklı bir kadındır.

Rüyada Bir Çift Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen bir çift ayakkabı mal, mülk edinme, para kazanma, iş hayatında yapacağı çalışmalardan oldukça fazla kar elde etme, her anlamda feraha erme, rahatlama ve tüm sıkıntılarından kurtulmadır.

Rüyada Ayakkabının Ayağınızdan Çıktığını Görmek

Rüyada ayaktan çıkan ayakkabı akrabalarla tabir olunur. Böyle bir rüya gören kişi, kız veya erkek kardeşinden ayrılarak gurbete düşer. Bu rüya akrabalarla ilişiği kesmeye, akraba ziyaretlerini terk etmeye yorulmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayakkabı Denemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Damla deniz (18 Haziran 2016 saat: 18:01)

  Ben rüyamda gardılop savaşı yarışmasına yarışıyordum ayakabı bakmaya koşuyordum bir ev gördüm akrabamızın evine gittim onların ayakkabılarını denedim olmadı sonra çarşıya çıktık ayakabıcıya girrdik istediğim yoktu sonra başka birisine girdim beyendigim vardı giydim alıyordum heralde sonra uyandım bu rüyam ne anlamına geliyor

 2. ÖZLEM (11 Aralık 2015 saat: 17:18)

  Sevdiğim çocuk bir dağın tepesindeydi. Bende dağın eteğindeydim. ve sevdiğime onu ne kadar çok sevdiğimi anlatıyordum. Sonra yanına gidip elini tutuyordum. ama o benim elimi bırakıyordu. Sonra düğün sesleri geliyordu. Gidip halaya giriyordum.

 3. Yasemin (03 Eylül 2015 saat: 03:28)

  Rüyamda 4 senedir birlikte dans ettiğim hocam bana benim moralim bozukken ayakkabı alıyo deniyorum siyah topuklu bi ayakkabı.
  Başka bi günde rüyamda diğer dans hocasının bana ayakkabı alcağını söylüyo ama durmadan ısrar ediyo hadi bakmaya gidelim diye

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,