RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek

Rüyada ayakkabı dükkanı görmek, sıkıntı içinde olmaya, kişinin nereye baksa dert ve üzüntü göreceğine, olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına işaret eden rüya, aynı zamanda kişiye sabırlı ve sakin olması gerektiğini de söyler. Olanları sakince karşılamayan kişilerin daha da sıkıntılı bir hale geleceklerini, normalde kısa sürebilecek sorunların bile büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alacağına vurgu yapar. Ayakkabı dükkanı görmek genellikle kişinin iş, aile ve özel yaşamında çok sayıda sorunla boğuştuğunu gösterir. Sorumlulukların çok fazla olduğu yaşam biçimlerinde kişilerin yetersiz kalmalarından dolayı fiziksel olarak iflas edeceklerine ve ciddi bir hastalık dönemi geçireceklerine de alamet eder.

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Açmak

Rüya sahibinin iş alanında çok uzun vadeli girişimlerde bulunduğunu fakat öngörülerinin ne yazık ki istediği gibi çıkmayarak büyük sorunlara neden olacağını bildirir. Beklenen başarıya henüz ulaşılamayacağını ve kişinin çok fazla başarı hırsıyla dolmasından dolayı ihtimalleri doğru değerlendiremediğini de işaret eder. İçinde bulunulan tozpembe hayallerin bir anda yok olacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan rüya, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına vurgu yapar. Beklentileri gerçekleştirmek ve istenilen fırsatların ortaya çıkması için biraz daha zaman olduğunu ifade eder.

Rüyada Ayakkabı Dükkanına Gitmek

Çok ani hareket edilmesi ile beraber kişinin kararlarını alırken de çok acele ettiğini işaret eden rüya, yapılacak hamlelerde bolca hata yapılacağını, kişinin çok fazla düşünmeden ve gerekli kişilere danışmadan tek başına bildiğini yapmasından dolayı isteklerine ulaşamayacağını bildirir. Geçici çözümlere veya geçici başarılara da alamettir.

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmenin Psikolojik Yorumu

Seçimler veya yol ayrımlarına gelen kişilerin kararsızlıklarını ve ne yapacaklarından emin olamayışlarını ifade eden rüya, genellikle kişinin karşısına çıkan ihtimallerin hepsinin de cazibe içerdiğini ve kişinin birini seçmek yerine hepsine sahip olmak istemesine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sennur (09 Ağustos 2016 saat: 13:54)

    bizim mahalleden bir genci evlencegini soyluyorlar ama ben onlara hayir olmaz o beni seviyor diyorum sonra kosa kosabbana dogru geliyor bizim kapinin onunde lacivert sahin bir araba kiz icinde otutuyor fatak yuzu gorunmuyor sonra kizin onunde biz konusuyoruz beni sevdigini soyluyor bende artik olmaz sen evleniyorsun diyorum oda bi tarih soyluyor tarihi hatirlamiyorum. Benseninle evlencem diyor bana yemin ettiriyor beni ekle diye suan o kisi baskasiyla evlencek ama hic konusmusyugumuz yok ama taniyoruz birbirimizi

  2. Evrim tasgın (17 Mart 2016 saat: 01:08)

    Ruyam da esimle birlikte bi ayakkabi magazasina gidip oradan kendime ayakkabi seciyordum bu ne anlama gelir lutfen yardimci olmaniz mumkun mu acaba

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,