RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Giydirmek

Rüyada ayakkabı giydirmek, her kim görüldüyse o kimseye bir faydası dokunmak, iyilik yapmak manasına gelir. Tanımadığı birine ayakkabı giydirenlerin elleri açık olur ve merhametli kimselerdir. Çevresine, insanlığa iyiliği dokunan, faydalı biri olunduğunu ve bu karaktere sahip çocuklar yetiştirileceğini bildirirken, aynı zamanda kişinin yoksul kimselere ekmek verecek bir iş yeri açacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine yorumlanır. Kişinin istikbalinin hayal ettiğinden de parlak ve güzel gelişeceğini, kederden ve hastalıktan uzak şekilde yaşamını sürdürürken, ilkelerinden, prensiplerinden taviz vermeden çalışacağını, iş hayatında kendisine sağlam bir yer edineceğini delalet eder. İşi olmayan ya da iş arayan kişiler için daha önce yardımlarının dokunduğu birinden iyilik göreceklerini ve bu kimse sayesinde işe gireceklerini bildirir.

Rüyada Ayakkabı Almak

Kendisine ayakkabı alan kişiler genç ve öğrenci iseler, aldıkları eğitim sayesinde çok iyi bir kariyer başlangıcı yaparlar. İş konusunda hiçbir sıkıntı çekilmeden yükselecek olmayı ve başarı dolu bir hayatı ifade eder. Kırmızı ayakkabı almak aniden gelişecek bir ilişkiye, bekarlar için çok düşünmeden alınacak bir evlilik kararına yorumlanır. Beyaz ayakkabı almak evlat sahibi olmaya, yeşil ayakkabı ise hayırlı bir iş için yola çıkmaya veya Hac görevini yerine getirmeye alamettir.

Rüyada Birine Ayakkabı Hediye Etmek

Rüya sahibi bekarsa, zengin ve iş sahibi olan, mesleğinde, özel hayatında çok sevilen, saygı duyulan biriyle tanışmaya yorumlanır. Zengin bir eş anlamına gelen rüya, romantik bir gönül ilişkisinin başlangıcını müjdeler. Kırmızı ayakkabı hediye etmek aşık olmaya, evliliğe ve sevgi dolu bir ilişkiye, beyaz ayakkabı hediye etmek nikaha veya sünnet düğününe alamet iken, siyah ayakkabı hediye etmek birine iş vermek, yardım etmek, el uzatmak manalarına gelir.

Rüyada Ayakkabı Giydirmenin Psikolojik Yorumu

Biri üzerinde baskı kurulduğuna, etki altına alınmaya çalışılan birinin varlığına işaret eden rüya, kişinin kendi düşüncelerini benimsetmek veya kabul ettirmek için çabaladığını ve şartları, insanları zorladığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: