RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek, yaşanılan zorlukların ve zahmetin unutulacağı, arzuların yerine geleceği, duaların kabul olacağı ve hedeflerin ulaşılacak kadar yakınlaşacağı anlamına gelir. Kişinin hem çok çalışması sayesinde hem de Allah’ın kendisine yardımı ile kötü, mutsuz, parasız ve hasta günlerini atlatmayı başaracağına ve istediği hayatı yaşama mutluluğuna nail olacağına tabir edilir. Rüyada ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yeni bir dönem açılacağına rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Ayakkabısını Giymek

Rüyada başkasının ayakkabısını giymek o kişiden gelecek yardıma ve hayra işaret eder. Rüya sahibinin bir kişi aracılığı ile nimete kavuşacağı, darlığını atlatacağı, kendisine sabit kazanç getirecek bir iş yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Kahverengi Ayakkabı Giymek

Rüyada kahverengi ayakkabı giymek, rüyayı gören kişinin sahip olacağı dünya mallarına alamet eder. Bu rüya özellikle de emlak ve gayrimenkul edinmeye ve zenginliğini arttırmaya tabir edilir.

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek

Rüyada mavi ayakkabı giymek, şansın ve kısmetin açılması sayesinde kişinin esenlik ve huzur bulacağına, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve aile saadetinin artacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah ayakkabı giymek, uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin başına gelecek olan musibetlere, yaşayacağı hastalıklara, zorluklara ve mutsuzluklara delalet eder. Bu rüya, hayrın ve iyiliğin kişiden uzak olacağı günlerin yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek

Rüyada beyaz ayakkabı giymek de tıpkı siyah ayakkabı giymek gibidir ve iyi şekillerde tabir edilmez. Rüya sahibinin sakin ve huzurlu hayatının bozulacağına, gülen yüzünün solacağına, gözünden gözyaşlarının akacağına ve neşesinin kalmayacağına rivayet edilir. Beklenmedik ve hazırlıksız olarak fırtınalı geçecek günlere yakalanmaya, çaresiz ve yalnız kalmaya, işinden olmaya ve bu nedenle de kıtlık yaşamaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayakkabı Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. songül (16 Ocak 2014 saat: 12:20)

    biz aslında istanbulda kuaför salonu işletiyoruz ama konyaya taşınmak istiyoruz işimizi orada devam ettirmek istiyorum bende bunun için istihare yattım rüyam şöyle yaşlı bir amca bana konyadan sana ayyakkabı getirdim diyor giydiriyor önce kafam karışıyor sonra neden getirdin diyorum sonra çizme hoşuma gidiyor beyaz çorapla çok güzel oldu diyorum gezmeye başlıyorum sonra toprak görüyorum öbek öbek.rüyamdaki amca beyaz sakkallı yeşil takkasi vardı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,