RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek, rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağı, kısmetinin kapanacağı, başarılarının arkasının gelmeyeceği, mutluluğunun da uzun süremeyeceği bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir. Bu rüya iyi anlamlar içermez ve kişinin hayatının alt üst olacağı, kazancının düşeceği, sağlığının bozulacağı ve mutsuzluktan yüzünün düşeceği ve gözünün ferinin söneceği şeklinde tabir edilir. Rüyada ayakkabı kaybetmek, melanet olarak kabul edilir.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek ve Bulmak

Rüyada ayakkabı kaybettiğini sonra da bulduğunu gören kişi, kötü ve zor günlerden geçecek, daha önce hiç başına gelmeyen olaylarla karşılaşacak, tük terslikler arka arkaya gelecek ama rüya sahibi inancı, azmi ve çalışkanlığı sayesinde bu durumun mutlaka üstesinden gelmeyi başaracaktır diye ifade edilir.

Rüyada Ayakkabı Aramak

Rüyada ayakkabı aramak, rüya sahibinin kendisini kurtuluşa götürecek ve rahatlığa ermesine vesile olacak yollar ve kapılar aradığına işaret eder. Kişi, yaşadığı sıkıntıları atlatmak için her yola başvuracak ve çalmadık kapı bırakmayacak demektir. Rüya sahibinin yılmadan, vazgeçmeden ve bir an olsun umudunu yitirmeden, içinde olduğu çıkmazdan kurtulmak için savaşacağı ve insanüstü bir çaba harcayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybettiğini gören kişi, hayal kırıklığı yaşayacak, üzülecek, dertlenecek ve ağlayacak demektir. Rüya sahibinin işlerinin ters gideceği, kazaların ve belaların başından eksik olmayacağı, mali kriz yaşayacağı ve bunun verdiği üzüntünün kendisinden büyük bir asabiyet ve çöküntü yaratacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Çaldırmak

Rüyada ayakkabı çaldırmak, rüyayı gören kişinin yenilikler yapmak ve yeni yollar denemek istediğine, yaşadığı hayattan çok sıkıldığına ve kendi yolunu çizmeye çalıştığına tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve çok hayırlı bir miktar paraya ya da mala kavuşacağına işaret edilir.

Rüyada Ayağa Uygun Bir Ayakkabı Görmek

Rüyasında ayağına tam olarak uyan bir ayakkabı gören kimse kendisine hizmet edecek bir kişiye sahip olur veya bekarsa kendisi ile uyumlu, tam istediği gibi bir kadınla evlenir. Bu rüya bazen de güç, kuvvet kazanmaya; geçim ferahlığına, kişinin ailesine helal yollardan para getirmesine ve hayatında istediği birçok şeye kavuşup yaşamını düzene koymasına işarettir.

Rüyada Kış Ve Yaz Mevsimlerinde Ayakkabı Görmek

Rüyasında kış mevsimde ayakkabı gören kişi oldukça büyük, kendisini mutlu edecek ve uzun süredir beklediği nimetlere kavuşur. Bu rüya menfaat elde etmeye, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Yaz mevsiminde görülen ayakkabı ise hayırlı olarak yorulmaz. Sıkıntıya, üzüntüye, bazı tatsız durumlara delalettir.

Rüyada Ayakkabı Giyip Yürümek

Rüyada ayakkabısını giyip yürüyen kimse uzun bir yolculuğa çıkar. Bu rüya genellikle seyahate, gezmeye veya uzun süredir istediği yolculuğa çıkmaya yorulmaktadır. Bazen de bu rüya yolculuktan sağ salim dönmeye ve memleketine kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen kırmızı ayakkabı genellikle gönül ilişkisidir. Bu rüyayı gören kimse yakında seveceği bir kimse ile karşılaşır ve onunla evlenir. Bazen de bu rüya kişinin hanımının zevkine, süsüne düşkün ama iffetli ve namuslu birisi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen yeşil ayakkabı, iffetli, namuslu, ahlaklı ve eşine düşkün bir kadındır. Rüyasında böyle bir ayakkabı giyen kimse bahsi geçen özelliklere sahip birisi ile evlenir.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen siyah ayakkabı, şan, şöhret ve güzel bir isimdir. Bu rüyayı gören kimse yaptığı her çalışmada başarı kazanır ve insanlar tarafından saygı, takdir görür. Siyah ayakkabı çoğu tabirciye göre iş hayatında başarılı olmaya, makam ve mevkiye, oldukça yüksek bir gelir elde etmeye ve her girişiminde başarı elde etmeye yorulmaktadır.

Rüyada Üzeri Süslü Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen süslü ayakkabı çok güzel bir kadındır. Bu rüya gören kişinin karşısına herkes tarafından beğenilen böyle bir kızın çıkacağına; eğer ayakkabıyı giymişse o kızla evleneceğine işarettir. Bazen de bu rüya dünyanın süsü ve güzellikleridir. Rüya sahibi dünyevi zevkleri yaşar ve dünya mutlulukları içinde bulunur.

Rüyada Bir Çift Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen bir çift ayakkabı elde edilecek gelir ve paradır. bu rüyayı gören kimse eğer işsizse yakında iyi bir iş bulur; geçimini hayırlı ve güzel yollardan kazanır. Bazen de bu rüya bekarlar için evliliktir. Özellikle evlenmek isteye bir kimse bu rüyayı görse, yakın zamanda kısmeti açılarak evlenir.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen yırtık ayakkabı kişinin eşi ile yaşayacağı tartışmalara, bazı sıkıntılara işarettir. Bu rüyayı gören kimse hanımı ile bazı problemler yaşar ve bu problemin neden olduğu kısa süreli bir ayrılık yaşar. Rüyada yırtık ayakkabı giyen kişi, kendi yaptığı bazı yanlış hareketlerden dolayı eşinin kalbini kırar ve onu üzer.

Rüyada Ayakkabının Ayaktan Çıkması

Rüyada ayakkabının ayaktan çıkması, ailevi problemlere, kişinin yakınları ile yaşayacağı tatsızlıklara işarettir. Bu rüya genellikle yakın çevrenizden birisi ile bazı sorunlar yaşayacağınıza ve bu sorunlar sonrasında da sıkıntılı günler geçireceğinize yorulur. Bazen de bu rüya gurbete gitmeye ve orada kalmaya yorulmaktadır.

Rüyada Eski Ayakkabı Görmek

Bu rüya genellikle geçmişte yaşadığınız tatsızlıkların ve üzüntülerin peşinde koştuğunuzun ve bu sebeple de sürekli sıkıntı içinde bulunduğunuzun işaretidir. Rüyada görülen eski ayakkabı genellikle eski meselelerin su yüzüne çıkmasına ve bu meselelerden dolayı toplum içinde yaşanılacak mutsuzluklara yorulur. Bazen de eski ayakkabı kendinize uymayacak bir kişi ile evleneceğinizin göstergesidir.

Rüyada Ayakkabıyı Fırlattığını Görmek

Rüyada ayakkabısını çıkarıp fırlatan kimsenin insanlar ile ilişkilerinde dikkatsiz olan ve bu dikkatsizlikleri sonucunda da birçok kimsenin kalbini kıran, düşüncesiz ve kaygısız bir insan olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kimse ya ailesinden, ya akrabalarından veya arkadaşlarından bazı kişilerle irtibatını keser ve onlarla ilişkisini tamamen koparır. Bu rüya aile içindeki tatsızlıklara ve sürtüşmelere de işarettir.

Rüyada Yeni Bir Ayakkabı Görmek

Rüyasında yeni bir ayakkabı gören kimse aile ve iş hayatında birçok başarı kazanır. Bu rüya gören kişinin hayattaki tüm beklentilerinin gerçekleşmesine ve isteklerinin en yakın zamanda olmasına işarettir. Bazen de yeni ve ferah ayakkabı, kocasına karşı itaatkâr, iyi huylu bir hanıma ve böyle bir kişiyle uzun ve güzel bir ömre işaret eder.

Rüyada Dar Bir Ayakkabı Görmek

Bu rüya, engebeli ve zor yollardan geçeceğinizin ve kısa bir süre sonra bazı imtihanlar geçireceğinizin göstergesidir. Dar ayakkabı genellikle çalışma hayatında altından kalkamayacağınız bir işe girişmeye ve bu iş sonucunda da sıkıntı yaşamaya işarettir. Bazen de bu rüya kişinin karakterinden dolayı her şeyi kafaya takıp üzülmesine, her zaman kuruntu içinde bulunup kendi kendisini doldurmasına işarettir.

Rüyada Ayakkabı Satın Almak

Rüyada ayakkabı satın alanın eline birtakım fırsatlara geçer. Eğer bu fırsatları değerlendirirseniz yakında büyük kazançlar elde edeceğinize ve oldukça fazla miktarda mal mülk elde edeceğinize işarettir. Bazen de ayakkabı satın almak evlenmeye, nişan, nikah gibi organizasyonlarda bulunmaya işarettir.

Rüyada Sarı Renkli Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen sarı renkli ayakkabı, hastalığa veya geçireceğiniz bazı rahatsızlıklara işarettir. Bu rüyayı gören kimse kısa süreli bir hastalık geçirir ve yatağa düşer. Bazen de sarı ayakkabı ayrılıktır. Bir şehirden başka bir şehre gitmeye ve orada yerleşerek farklı bir hayat kurmaya yorulur.

Rüyada Deri Ayakkabı Görmek

Deri ayakkabı genellikle evliliktir. Özellikle bekar olup evlenmek isteyenler için, karşılarına çıkacak hayırlı bir kısmete ve bu kısmeti kabul ederse de huzurlu, mutlu bir yuvaya delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Rüyasında ayakkabısını çıkaran kimsenin başına sevineceği bir hadise gelir. Bu rüya genellikle mutlulukla ve ferahlıkla yorulmaktadır. Özellikle ayağını sıkan bir ayakkabıyı rüyasında çıkaran kimse, dünya hayatında ferahlar ve her türlü sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya aynı zamanda maddi problemlerinizin sona ereceğine ve her anlamda huzuru, mutluluğu sağlayacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Ayakkabısını Parçalamak

Rüyasında ayakkabısını parçalayan kimse, eşi ile önemli bir tartışmaya girerek onun kalbini kırar. Bu rüya gören kişinin başına gelecek bazı sıkıntılı olaylara ve bu olaylar sonucunda da sıkıntı yaşamaya işaret eder. Bazı alimlere göre ise ayakkabı parçalamak, kişinin iş yaşamında bazı zararlara uğramasına ve başarısız sonuçlar almaya delalet eder.

Rüyada Rahat Ayakkabı Görmek

Rüyada rahat ayakkabı görmek, mutluluk, esenlik, ferahlık, sağlık ve berekettir. Bu rüya gören kişinin hayatının en talihli ve bereketli dönemine girdiğinin habercisidir. Rahat ayakkabı bekârlar için huzurlu bir evlilik, iyi huylu bir eş, mutlu bir yuvadır.

Rüyada Ayakkabıyı Ters Giymek

Rüyasında ayakkabıyı ters giyen kimse eğer bir sıkıntısı, kederi varsa tüm bunlardan kurtularak feraha erer. Bu rüya genellikle kötü giden işlerin düzelmesine, maddi manevi her anlamda rahatlamaya, dünyevi sıkıntılardan ve ruhi bunalımlardan kurtulmaya, eğer bir isteği varsa bu isteğin yakın zamanda istediği şekilde gerçekleşmesine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,