RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Yırtılması Görmek

Rüyada ayakkabı yırtılması görmek, kişi için mevcut durumun çok ufak bir değişiklikle devam edeceği ve daha sonrasında yine aynı sıkıntıların yaşanacağı anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kimsenin hayat arkadaşını kaybedeceği şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi için kedere düşeceği yeni bir olayın yaşanacağı, çalıştığı yerde huzurunun tamamen bozulacağı ve içine kapanık, dertli biri haline geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada yırtılan ayakkabı görmek ikili ilişkilerde yabancı bir memlekette ya da başka bir şehirde yaşayan kimse ile arkadaşlık kurulacağına ve kişinin hayatında sürekli bir özlem halinin olacağına da yorumlanır.

Rüyada Ayakkabısının Yırtıldığını Görmek

Kişinin sağlığında meydana gelecek önemli bir rahatsızlığa ve ameliyat olma durumuna işaret eden rüya, yalan söylemek anlamına da gelir. Zor durumda kalarak yalan söylemeye veya istenmediği halde sevimsiz bir işe bulaşmaya da delalet eden rüya, bir müddet kişinin canını sıkacak ve onu üzüntüye boğacak olaylar yaşanacağına dikkat çeker. Ailevi eski meselelerin yeniden gündeme geleceğini de bildiren rüya genellikle sıkıntı ve gözyaşı anlamlarına gelir.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Pek çok şekilde yorumlanır. Yırtık ayakkabı bazı yorumculara göre kişi için özlem duyacağı bir aşkın içine düşeceği ve gurbet yolu gözleyeceği anlamına gelir. Kimi yorumlara göre de kişinin çok dürüst yaşayan ve hileye, yalana harama asla el uzatmayan biri olduğunu bildirir. Kişinin çok eli açık olduğunu ve başkalarına yardım etmek adına zaman zaman kendisini de zor durumda bıraktığını tabir eder.

Rüyada Ayakkabı Yırtılması Görmenin Psikolojik Tabiri

Ayakkabı yırtılması genellikle kişinin masumiyetini kaybettiğini düşündüğü bir olayın kendisini ifade eder. Yakın zamanda veya geçmişte vuku bulan bir olaydan ötürü kişi kendisini kirlenmiş, masumiyetini yitirmiş ve herkesin gözünde değersiz bir insan olarak görür. Bir çeşit suçluluk psikolojisinin ve kendine eziyet etme durumunun ifadesi olarak yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!