RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabıcı Görmek

Rüyada ayakkabıcı görmek, rüyayı gören kişinin zahmetsiz bir yaşamı olacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, çökmeyeceğine, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin ferahlık ve mutluluk içinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayakkabıcı Dükkânı Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin hiç eksik olmayacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Ayakkabıcı Olmak

Rüya sahibinin yetenekleri doğrultusunda bir işle uğraşacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Ayakkabıcıda Çalışmak

Rüyayı gören kişinin her yerde ve her daim geçerli olacak bir mesleği olacağına bu sayede hiç işsiz kalmayacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine ve zor günler geçirmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Ayakkabıcıya Gitmek

Rüya sahibinin elinin bollaşacağına, gelirinin artacağına, rızkının da genişleyeceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin genel olarak rahat bir hayatı olacağına, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyayı gören kişinin yeni gelişmelerle karşılaşacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin müjdeli olaylar yaşayacağına, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine yorulur ve hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayakkabıcı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. döndü (15 Aralık 2014 saat: 11:26)

    Rüyamda ayakkabı satılan dükkana giriyorum dükkan dayımın dükkanı oluyor gerçekte dayım mali müşavir bir ayakkabı beğeniyorum siyah düz taban sonra indirimde olduğu için uygun fiyata alıyorum ama param yetmiyor parayı tamamlayıp tekrar geldiğimde o ayakkabıyı önce bulamıyorum satıcıya neden benim ayırttığım ayakkabıyı sattın diye sinirleniyorum.sonra aynı ayakkabıdan bulup bana veriyor aynı zamanda birde kahverengisini alıyorum o da çok rahat bir ayakkabı siyah ayakkabıyı giyiyorum fakat yan tarafında bir kavlama oluyor beni rahatsız ediyor satıcının hile ile ayakkabıyı bana sattığını düşünüyorum.(ayakkabılar pot tarzı arkadan fermuarlı rahat)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,