RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabılar Görmek

Rüyada ayakkabılar görmek, esasen görülen ayakkabıların rengine, şekline ya da diğer özelliklerine bakılarak tabir edilmektedir. Örneğin; yeni ayakkabılar görmek, hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin şansının açılacağına, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına yorulurken eski ayakkabılar görmek de tam tersi şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişi için mutsuzluğa neden olacak olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Ayakkabılar Almak

Rüyayı gören kişinin kısmet alacağına rivayet edilir. Birden fazla ayakkabı almak, rüya sahibinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına ve bu sayede zenginliği bulacağına yorulur.

Rüyada Ayakkabılar Denemek

Rüyayı gören kişinin yeni atılımlar yapacağına ve yeni girişimlerde bulunacağına ve sonunda istediği karı elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ticarete atılmak ve kendi işini kurmak gibi büyük ve ciddi planları olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ayakkabıları Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine ve mutsuz günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin tabiri caizse elini attığı dalların kırılacağına, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına ve hayatının düzeninin sarsılacağına işaret eder.

Rüyada Topuklu Ayakkabılar Görmek

Rüyayı gören kişinin itibarının artmasına vesile olacak güzel işler yapacağına delalet ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin kendisine karşı çok özenli olduğuna ve her zaman şık, bakımlı ve temiz olmaya özen gösterdiğine yorulur.

Rüyada Ayakkabılarını Çıkarmak

Ferahlık, sevinç ve mutluluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacağına, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine ve böylece rahatının da yerine geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde şansının ve kısmetinin açılacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!