RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek

Rüyada ayakkabını tekini kaybetmek, kişinin aynı zamanda hem nimetlerle hem de bazı musibetlerle karşılaşmasına işarettir. Bazen de bu rüya yaşayacağınız küçük çaplı sıkıntılara, karşılaşacağınız zorluklara, iş hayatında takdir kazandıktan sonra bazı hatalarınız sonucu zarar görmenize, aile içinde yaşanacak tartışmalara veya eşler arasındaki küçük sürtüşmelere yorumlanır.

Rüyada Ayakkabısının Tekinin Yırtılması

Rüyada ayakkabısının tekinin yırtıldığını gören kişi hanımı ile olumlu olumsuz bazı olaylar yaşar veya kişinin başına çeşitli hadiseler gelir. Bu rüya yaşamınızın tek düze geçmeyeceğini, bazen huzurlu ve sakin bir ömür sürerken zamanla da çeşitli çalkantılar yaşayabileceğinizi gösterir.

Rüyada Ayakkabısız Yürümek

Rüyada ayakkabısı olmadan yürüyen kimse, meşakkatle bazı mallar elde eder veya zorluklardan geçerek ferahlığa kavuşur. Bu rüya kişinin iş hayatında yaşayacağı zorluklara, bazen sıkıntı ile elde edilecek paraya, hanımı ile yaşayacağı tartışmalara, maddi konularda sıkıntı çekmeye de yorumlanır.

Rüyada Ayakkabısının Üstüne Basmak

Rüyada ayakkabısının üstüne basan kimse tanıdığı bir kadına haksızlık yapar veya ona eziyet eder. Bu rüya insanlar hakkında sürekli suizan etmeniz sonucunda çeşitli zararlarla karşılaştığınızın ve bu nedenle bu davranışları devam ettirmemeniz gerektiğinin bir göstergesidir.

Rüyada Ayakkabısını Fırlatmak

Rüyada ayakkabınızı birine fırlatmak, o kişi ile aranızın bozulmasına, yaşayacağınız tatsız hadiselere, tartışmalara ve kavgalara, bazen geçim sıkıntısına, kendi isteği ile malının bir bölümünü vermeye, miras bırakmaya, çocukların amal bölüştürmeye de yorumlanır.

Rüyada Ayakkabılık Görmek

Rüyada bir ayakkabılık olduğunu ve içinde de bir sürü ayakkabı bulunduğunu gören kişinin eline çok miktarda mal geçer. Bu rüya genellikle dünyalığa, dünyada elde edeceğiniz mal ve menfaatlere, bazen de güzel bir geçime, zafer kazanmaya, size hizmet edecek kişilere, yönetici olmaya ve emri altında bulunacak kişilere işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nesli (21 Aralık 2016 saat: 10:05)

  Ruyamda yeni bi iki cift ahakkabi almistim ama sonra
  Teklerini kaybettim agladim sinirlendim bulamadim.
  Ayrica bir yer sofrasi vardi peynir domates vardi
  Guzel gozukuyordu biraz yedim ama annem
  Babam yokdu iki tane uzaktan akraba vardi
  Annem ayakta dolaniyordu babam bi yer den
  Gelmemisti

 2. ecrin (24 Temmuz 2016 saat: 02:50)

  Merhaba, rüyamda ayakkabı almak için bir ayakkabiciya gidiyordum.beyaz ayakkabılarrin olduğu bir rafa yoneldim.babet şeklinde bir beyaz ayakkabı beğendim ama tekini o kadar aramama rağmen bulamadım onun yerine bir sürü beyaz ayakkabı seçeneği koydular önüme ama ben istemedim kaç defa daha aramama rağmen bulamadım ve ayakkabı aklımda kalarak çıktım ordan.simdiden teşekkürler.

 3. Güller (11 Temmuz 2016 saat: 11:32)

  Merhaba,

  Rüyada siyah renkli küçük topuklu ayakkabı tekini arıyordum. Binanin bordum katındakı küçük kulübe gibi yerde ayakkabının tekini aramak için otaya indim, yine bulamadım. Ayakkabını aradığım zaman arkamı döndüyümde bordum katındakı bu küçük yerin güzel bir magazaya dönüştüğünü gördüm, yenilenmiş tamir olunmuştu ve içi dolu bir mağazaya dönüştüyünü gördüm, rüyada oranı çox beyendim ve şaşırdım. Daha sonra rüyada ayakkabının tekini bulduğumu düşündüm

 4. Fatma (04 Aralık 2015 saat: 00:47)

  Merhaba,
  Etkisinde kaldığım bir rüyayı anlatmak istiyorum size,cevaplarsanız memnun olurum.
  Sabah saatlerinde tekrar uyuyakalmışım(9-12)
  Gördüğüm rüyada bir arkadaşın evindeyim ve gitmek istiyorum,fakat sol ayakkabımı bulamıyorum.arkadaşın aynı ayakkabıları var ve bana kendi sol ayakkabısının benimki olduğunu söylüyor.ama ayağıma giğdiyimde ökcesinin değişik ve hasarlı olduğunu görüyorum ve bu ayakkabı benim değil diyorum.devam arayıp bulamıyorum.
  Yorum için tşkler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,