RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayçekirdeği Görmek

Rüyada ayçekirdeği görmek, rüyayı gören kişinin kendisine hiç hayrı dokunamayacak işlere ya da böyle kişilere inanması nedeni ile hayal kırıklığı yaşamakla kalmayacağına aynı zamanda beyhude yere zaman, nefes ve para harcamış olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin günlerini menfaat getiremeyecek, ancak emeğine ve uğraşına yazık edecek bazı durumların üzerine giderek geçireceğine fakat sonunda zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada Ayçekirdeği Yemek

Rüyayı gören kişinin kendisi ve geleceği adına daha faydalı işler yapması eline geçen fırsatları daha iyi değerlendirmesi ve kıymetini daha iyi bilmesi gerektiğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kendine zevk vermeyen, hiçbir amacı olmayan, bütün gün evde oturan kişilerden kendisine hayır gelmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Ayçekirdeği Satın Almak

Rüyasında ayçekirdeği satın aldığını gören kişinin kar getirmeyecek işlere heveslenerek, o işlere sermaye gömeceğine ve bu durumda da maddi güç kaybedeceğine işaret eder. Bu rüya, yakın zamanda yatırımda bulunmak ya da yeni iş girişimleri yapmak isteyen rüya sahiplerine uyarı niteliği taşımaktadır da denebilir.

Rüyada Ayçekirdeği Tarlası Görmek

Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin işlerinde verimin artacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin az bir sermaye ile gireceği işten kar elde ederek, işlerini genişleteceğine ve karlı ticaret yapmış olacağına işaret eder.

Rüyada Ayçekirdeği İçi Görmek

Rüyayı gören kişinin kolay yoldan ve helal şekilde ekmek kazanacağı ve hayatını çok rahat şekilde idame ettireceği şeklinde yorumlanır. Kolay ve konfor içinde yaşanacak bir hayata kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Ayçekirdeği Kabuğu Görmek

Rüya sahibinin hedeflerine ve hayallerine ancak çalışarak, didinerek ve mücadele vererek ulaşabileceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine alamet eder. Mutluluk getirmeyecek düşlere kapılmak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayçekirdeği Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ali o. (03 Mart 2014 saat: 10:22)

    rüyamda bir yerden ankaraya geliyorum fakat uyuya kaldığım için uyandığımda pozantı diye küçük bir yerde içi yolcu dolu otobüsten iniyorum buradan tekrar evime gitmek için keşke terminalde inseydim diye pişman oluyorum oradan tekrar bir eski kamyonete binerek yakında olan terminale gidiyorum orada kadınlar evlerinin önünde dövülmemiş ayçekirdekleri yığınları etrafında çekirdek dövüyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,