RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayçiçeği Görmek

Rüyada ayçiçeği görmek, kişinin aradığı huzura ve mutluluğa kavuşmasına delalet eder. Rüya sahibinin geleceği açık, yolu da aydınlıktır. Allah yoluna kendisine hayır getirecek kişileri çıkaracaktır ve bu kişiler sayesinde hem hayatı güzelleşecek hem de kötülüklerden, kazalardan ve belalardan uzak olacak demektir. Rüyada ayçiçeği görmek, hayat boyunca kesilmeyecek olan kazanca ve rızka tabir edilir. Rahat, mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Ayçiçeği Yediğini Görmek

Rüyada ayçiçeği yediğini gören kişi hayattan yana şifa bulacak demektir. Ağır borçlar kolaylıkla kapanacak, hastalıklar bitecek, hayat bir anda güzelleşecek ve hafifleyecektir. Sıkıntının, derdin ve fakirliğin yerini, sağlık, zenginlik ve mutluluk alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ayçiçeği Toplamak

Büyük, ani değişiklik ve sürpriz bir gelişme olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin öylesine ve büyük beklentiler içerisine girmeden atıldığı bir işten hiç ummadığı ve hayal edemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Ayçiçeği Tarlası Görmek

Rüyada ayçiçeği tarlası görmek, rüya sahibinin her zaman herkese iyi niyetlerle ve dostane duygularla yaklaştığına, düşmanına dahi kötülük yapamayacak kadar temiz kalpli ve incelikli olduğuna delalet eder. Kişi, kendini iyi şeyler yapmaya adamış, yüce gönüllü biridir denir.

Rüyada Ayçiçeği Ekmek

Rüyada ayçiçeği ekmek de rüyada ayçiçeği tarlası görmek gibi tabir edilir. İyiliğe ve hayra yakın durup, hak yolunda sevap olacak, insanlar için de makbule geçecek ameller yapmaya işaret eder.

Rüyada Ayçiçeği Almak

Rüyada ayçiçeği aldığını gören kişi muradına erecek ve sevdiğine kavuşacaktır diye ifade edilir. Rüya sahibi hayallerini süsleyen kişiyi bulacak, onunla çok mutlu olacağı bir hayata adım atmak için bir araya gelip, saygı ve sevgi çerçevesinde bir birlikteliğe başlayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayçiçeği Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ahmet (28 Ekim 2015 saat: 13:05)

  Ayçiçeği tarlası gördüm sonra bir tane aycicegi kafasi alıyorum içinden bir tane çekirdek çıkarıyorum tarlaya doğru ilerlerken çalışan bizim köyden insanları görüyorum biraz sohbet ettik ten sonra yanlarından ayrılıyorum ayçiçeği tomurcuğu elimden ne zaman kayboluyor bilmiyorum ordan ayrılırken elimde olmadığını görüyorum ama ilk başta elmde ve yedim bir tane de.

 2. berivan (01 Eylül 2015 saat: 01:10)

  Rüyamda çok sevindigim bir arkadaşımin ayçiçeği bahçesindeydim ve ona bana bi tane ayçiçeği koparıp vermesjini istedim ama onun hiç niyetini yoktu vermemek için bahane uyduruyordu ama hamileyim canım cok çekiyor istiyor dedikten sonra dalında yarım olan ayçiçegini verdi ama sevdiğim biriydi

 3. veysel (15 Mart 2015 saat: 12:26)

  Selamun aleykum. ruyamda hz. Alinin mezarinda fatiha okuyordum. Mezar tasinda arapca biseyler yaziyordu ama okumadim.mezar basinda cokca agliyordum. cekirdeksiz ay cicegi vardi elimde onu mubarek mezarin uzerine bir oyuk vardi oraya birakiyordum… simdiden tesekkurler Allah a emanet olun…

 4. betul (30 Ocak 2015 saat: 00:14)

  Merhabalar,,, ben ruyamda mutfak balkonunda acmis 4 tane aycicegi gordum sari yapraakli yesil sapli icinde cekirdeklerini bile hatirliyorum hgunese dogruydular, onlar bi anda ekmege donustu kizarmis sicacik ekmek oldular hayirlara cikar insallah sonra mutfaga iceri girdim firindada borek gibi birsey vardi firindan cikardim kestim ve isirdim yedim yanimda dayimin sesi yengemde vardi bana guluyordu ben atama bekliyorum nasipse acaba cok dusunup yatiyorum o yuzden mi yoksa anlami nedir simdiden cok tesekkur ederim cevabinizi bekliyorum

 5. emine kalaycı (25 Ocak 2015 saat: 11:41)

  Bir Evin camından baktığımda göz alabildiğine büyük bir ayçiçeği tarlası var fakat bütün ayçiçekleri solmuş.çiçeklerin içi kapkara.bulunduğum evi daha önce hiç görmediM.Yanımda birileri var seslerini duyuyorum fakat yüzlerini görmüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,