RuyaTabirleri.com

Rüyada Aydınlık Görmek

Rüyada aydınlık görmek, dertlerin bitmesi şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının ve işinin gücünün yolunda gideceğine, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, dualarının kabul olacağına, içine düştüğü zor durumdan zorlanmadan ve kolayca çıkmaya başlayacağına delalet eder. Kurtuluşa yorulur ve kişinin önüne çıkan engellerin ortadan kalkacağına, şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin bir bir karşısına çıkacağın ve karşısına çok güzel ve hayırlı kapılar açılarak onu huzura götüreceğine tabir edilir.

Rüyada Aydınlık Oda Görmek

Rüyada aydınlık oda görmek, rüya sahibinin rahat bir yaşama kavuşacağına, aradığı gönül eşini bulacağına, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına işaret eder.

Rüyada Aydınlık Ev Görmek

Rüyada aydınlık ev görmek, hane içinde geçirilen keyifli ve mutlu günlerin bir ömür süreceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine tabir edilir.

Rüyada Aydınlık Yol Görmek

Rüyada aydınlık yol görmek, kararsızlıktan kurtulmaya, işlerini yoluna sokmaya, başarı ve zafer elde etmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, canını sıkan ve üzülmesine neden olan dertlerinden kurtularak kendini işine vereceğine ve kazancını arttırıp, makamını da yükselteceğine yorulur.

Rüyada Aydınlık Gece Görmek

Rüyada aydınlık gece görmek, kişinin adından her daim yaptığı iyiliklerle bahsettireceğine, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine işaret eder. Rüya sahibi gönülden yaptığı hayırlı sayesinde hayır duası alacak demektir.

Rüyada Aydınlıktan Karanlığa Geçmek

Rüyasında aydınlık bir yerden karanlığa geçtiğini gören kişinin, hayatının çıkmaza gireceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine ve evine kapanacağına tabir edilir. Kötü bir dönemin geleceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!