RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayet Görmek

Rüyada ayet görmek, büyük hikmet olarak değerlendirilir. Şans, kısmet, mutluluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin güzel haberler alıp, sevinmesine işaret eder. Rüyada ayet görmek, kişinin çevresinde yaşanacak olan temiz ve hayırlı olaylara delalet ederken aynı zamanda etrafının her zaman kalabalık olacağı ve bu kalabalığın kuru kalabalık ya da menfaat gözetenlerin oluşturduğu bir kalabalık değil, çok hayırlı kalabalık olacağı anlamına gelir. Her mümine nasip olmayacak kadar özel bir rüya olduğu da söylenmektedir.

Rüyada Ayet Okuduğunu Görmek

Rüyasında ayet okuduğunu gören kişi, Allah’ın lütuflarına nail olur ve müjdeli haberlere kavuşur. Rüya sahibi sevinçlerin en makbulünü ve en büyüğünü yaşayacak demektir.

Rüyada Ayet Dinlemek

Rüyada ayet dinlemek, her dileğine kavuşmaya ve rabbine her nefeste şükretmeye tabir edilir. Rüya sahibi nurlar içerisinde olacak, her işinde başarıya ulaşacak, her acıya ve sıkıntıya katlanma gücüne sahip olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kuranı Kerim Ayetleri Görmek

Rüyasında kuranı kerim ayetlerini görüp okuyan kişinin Allah katında yedi kat göğe yükseleceği kadar makbul olacak bir sadaka vereceğine ya da sevap işleyeceğine tabir edilir. Kişi rabbine el açıp yalvardığı için kendine nasip edilen bir lütfa karşı bunu yaradana borç bilerek yapacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okumak

Rüyada ayetel kürsi okumak, rüya sahibinin ileride dini için insanlara vaazlar ve doğru bilgiler verecek kadar kutsal bilgilerle dolu olacağına işaret eder. Kişi ileride kendisini tamamen dinine adayacak ve kalan ömrünü de inanmayanları dine döndürmek için harcayacak demektir.

Rüyada Kuranı Kerim Okumak

Rüyada kuranı kerim okuduğunu gören kişi, tüm dertlerinden ve korkularından kurtulur. Mevki atlar, gözü ve gönlü doyacak kadar zenginliğe kavuşur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Diyar (07 Mayıs 2014 saat: 16:28)

    Rüyamda nişanlımın evine gittim evde kimse yoktu nişanlımın annesini aradım nişanlımı sormak için o sırada kapı çaldı telefonda kaynanam sakın açma kapıyı dedı bende açıcam dedım o yine açma dedi bende kapı deliğinden bakayım belki nişanlımdır dedim baktım yabancı bir adam kapıyı açmaya çalışıyor yeşil yelekli bir adam korktum odaya geçtim sonra yanıma orta yaşta mavi elbiseli çok güzel bir kadın geldi gülüyordu dalga geçer gibi bana boşuna bu kadar hazırlık yaptın bu iş olmaz dedi o sırada odanın önünde bir adam geçti kadın onu işaret etti ona bak dedi korkuyordum bakmadım b ve gitti bende odadan çıktım ve baktım o adam odada namaz kılıyordu krem rengi bir elbise üstünde yeşil bir yelek üzerinde bismillahirrahmanirahim ve kurandan kelimeler yazıyordu ve koştum kurana Yasin okumak için korkmayayım diye ama bulamadım adam yanıma geldi Hz.mevlana ismi verdi sonrada bana altınlarını hiç kimseye verme dedi ve oda kapısıyla sokak kapısının üzerine bir harf yazdı ne yazdı bilmiyorum ve kapıya dokun dedi seninle mi sizinle mi uğraşıyorlar dedi ve korku içinde uyandım …
    bu rğiuya ne anlama geliyor eğer cevap yazarsanız çok mutlu olurum ben nişanlı bir kızım 1 ay sonra düğünüm var bu rüya ne demek oluyor saygılar Allah razı olsun sizden

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,