RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayet Okumak

Rüyada ayet okumak, kişinin güzel ameline, temiz kalbine ve iyi huyuna işarettir. Bu rüyayı gören kişinin eğer bir dileği varsa en hayırlı şekilde kabul olunur. Bu rüya her türlü istek ve arzuların gerçekleşmesine, selamete ve ihsana, bolluk bereketle geçecek bir ömre, sıkıntılardan kurtulmaya, uzakta olanlar için eve dönmeye, korktuğundan emin olmaya, tehlikelerden kurtulmaya, üzüntülerin bitmesine kısaca her türlü rahmet ve berekete işarettir.

Rüyada Rahmet Ayetlerini Okumak

Rüyada rahmet ayetlerini okuyan kimse Allah’ın merhametine mazhar olarak çektiği sıkıntılardan kurtulur. Bu, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Her türlü kötülüklerden emin olmaya, mutluluğa, bereketle geçecek bir ömre, sıkıntılardan sonra ferahlamaya işarettir. Rüyada ölmüş birinin bu ayetleri okuması ahirette yerinin güzelliğine işarettir.

Rüyada Azap Ayetlerini Okumak

Rüyasında azap ayetlerini okuyan korktuğundan emin olur. Bu rüya yakında tük sıkıntılarınızın ve korkularınızın geçeceğine, yakın zamanda başınızdaki tüm tehlikelerden kurtulacağınıza; eğer rüyayı gören herhangi birinden çekiniyorsa o kişinin kötülüklerinden emin olmaya işarettir. Rüyada ölmüş birinin bu ayetleri okuması ahirette bazı sıkıntılar çektiğinin habercisidir.

Rüyada Yasin Okumak

Yasin suresi, Kuran’ın kalbi olarak bilinir. Bu yüzden bu sureyi rüyada okumak her yönüyle hayırdır. Bu rüyayı gören arzu ve isteklerine nail olur. Tüm sıkıntılardan kurtularak ferah ve güzel bir hayat sürer. Bazen de bu rüya uzun ömre, çekilen üzüntülerin bitmesine, her anlamda güzel ve hayırlı bir ömre işaret eder.

Rüyada Abese Suresi Okumak

Rüyada abese suresi genellikle kibirli olan ve insanları daima küçük gören bir kimseye yapılan uyarıdır. Bu nedenle bu sureyi okuduğunu gören kimse davranışlarına dikkat etmeli ve insanları kırmamaya özen göstermelidir. Bu sure bazen de verilmeyen zekâtların işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayet Okumak İle İlgili Rüyalar;

 1. berfin (18 Mart 2016 saat: 17:19)

  Rüyamda birşeyler beni izliyordu karanlıkta ve korkuyordum. Ardından kalın bir erkek sesinden “EY INSANLAR” diye ayet okunduğunu duyuyordum. Sonra annnemle babamın yanına gittiğimi ve giderken banyonun ışığının açık olduğunu görüyordum.

 2. sevgi (18 Kasım 2015 saat: 15:00)

  rüyamda amenerrasulu süresinin son ayetlerini ilk başda yanlış okuyordum okurken unutıyorum karşımdakine yüksek sesle ezbere okuyorum daha sonra iç şaşırtmadan ezbere okudum normal hayatta ezbereldğim ve çok sevdiğim bir sure yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

 3. Mustafa (21 Ekim 2015 saat: 23:40)

  Selamun aleyküm hayırlı günler.

  rüyada ayet okumaya başlıyorum. ve ayetin sonuna gelirken rüyadan uyanıyorum. hiçbirşey görmeden sadece ezbere olarak namaz dualarını okurken uaynıyorum. bazen Nas bazen Felak bazen Fatiha ve ihlas suresi. yani herhangi bir şey yok görünen. sanki gözler kapalı müzik dinlemek gibi boşlukta yada hatırlamadığım bir durumda bazende ayeti duyuyor ve eşlik ediyorum. duanın sonunda uyanıyorum. bazen 2-3 namaz duasını peşpeşe okuyorum. sanki yatsı namazını karanlık bir oda d gözler kapalı kılarken dua okumak gibi. ama dua sonunda uyanıyorum. Rica etsem yorumlayabilir misiniz.

 4. başak (19 Ağustos 2015 saat: 18:36)

  Rüyamda okul kitaplarımın sayfalarına bakıyordum bazı sayfalarda okuldayken aldığım küçük notlar vardı.bir sayfada ise Arapça Besmele yi yazmışım,Besmeleyi okuyup ne güzel yazmışım diyorum.Ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim.Allah razı olsun.

 5. Demet (15 Ocak 2015 saat: 09:03)

  Rüyamda oğlum 8yaşında elinde bir kitapla geliyor Allahın isimlerini sayıyor ama hz musa hz ibrahim firavun falan diyo sonra eşim yanımda bana diyo bişeymi istiycen evet diyorum önce o sonra ben ve Cealna mim beyni eydihim yani 9.ayeti okuyoruz hayır olsun böyle bir rüya gördüm.

 6. cansın (14 Kasım 2014 saat: 16:03)

  rüyamda annemle büyücüye gidiyorduk sözde bana büyü yapılmış annem buna inanıyordu önce çok dar bir kapıdan geçtik ben abdest almak için lavaboya gitdim kendimi tuhaf bir şekilde camda gördüm sonra hızlıca ordan çıktım ardından merdivenlerden aşağı inerken biri erkek biri kadın tanımadığım insalar cansın hanım da gelmiş dediler ve ben ordan koşarak dışarı çıktım dışarda eşim babam beni bekliyordu bana kuranı kerimin 4.ayetini okumam gerektiğini ve m harfiyle başlayan hatırlamadığım bir büyü yapıldıgını söylediler sonra eşimle kasapın önüne atılmış kemikler kafalar gördüm ve uyandım anlamını açıklarmısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,