RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayetel Kürsi Görmek

Rüyada ayetel kürsi görmek, hayırların ve mutlulukların en büyüğünü bulma şansına nail olmak şeklinde değerlendirilir. En illet hastalıklardan, en belalı işlerden ve kimselerden kurtulmaya, hayatın güzelliklerini farkına varmaya delalet eder. Rüya sahibi kendisine ne kadar zarar veren kötü duygusu, düşüncesi ve alışkanlığı varsa hepsinden arınacak, doğru yolu bulacak ve ruhu huzura kavuşacaktır. Aynı zamanda dine bağlanmaya, hak yolunu sağlam tutmaya, hayır işlemeye tabir edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okumak

Rüya sahibinin her derdine derman olacak olaylar yaşamasına, çok güzel ve müjdeli haberler almasına, yarınlarında rahatlık ve mutluluk olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, Allah’ın bin bir lütfuna ermeye nail olacak ve hayattaki en güzel duyguları tadacak demektir. Herkese nasip olmayacak bir mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Dinlemek

Rüyasında ayetel kürsi dinlediğini gören kişi, hayallerine ve dileklerine kavuşacak, duaları ve tövbeleri kabul olacak demektir. Bu rüya, alınacak güzel haberlerin ve işitilecek takdir dolu sözlerin de habercisidir.

Rüyada Ayetel Kürsi Yazısını Görmek

Rüya sahibine Allah tarafından hayırlı ve güzel yazılar yazıldığına işaret eder. Bu rüya, kişinin kaderinin güzel yazıldığına tabir edilir. Geleceğin parlak, bahtın açık, ömrün de uzun ve sağlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada Ayetel Kürsi Ezberlemek

Rüyada ayetel kürsi ezberlediğini ya da ezbere bildiğini görmek, rüya sahibinin kıvrak zekâlı, çevik, sağlam ve dayanıklı olacağına işaret eder. Bu sayede kişi hem aklı konusunda hem de fiziksel sağlamlığı sayesinde hayatta hep bir adım önde olacak demektir. Her işinde herkesten avantajlı olup, büyük başarılara imza atacaktır.

Rüyada Fatiha Okumak

Hayatın ve işlerin yoluna girmesine, rüya sahibinin gönlünün hoş kafasının da rahat olmasına yorulur. Kişi artık hayatını düzene sokmaya başlayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayetel Kürsi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hulya aydin (19 Mayıs 2014 saat: 11:36)

  Ruyamda basimizda bi bela var biseylerden kaciyoruz bi ormanin icindeyiz arkadaslar var yanimda yokus yukari yurumeye basliyoruz en onde ben varim ellerimi acip ayetel kursi okumaya basliyorum bu duanin bizi kurtacagina inancim cok yuksek bunu hissediyorum icten bi sekilde defalarca okuyorum en sonunda bi tepeye cikiyoruz orasi kurtulusumuz olmus herkes seviniyo birbirine sariliyor mutluluk goz yasi dokuyoruz uyandigimda bi tebessumle actim gozumu bu ruya ne anlama gelir cok merak ediyorm

 2. gülşen Albayrak (28 Mart 2014 saat: 17:44)

  Rüyamda seytani insan şeklinde gördüm. İnsanları ve beni kandirmaya çalışıyordu. Ben ruyamda şeytanın ne sekle girerse girsin tanıdığımi hissediyorum
  arkadaslarimi uyariyorum ve seytana karşı âyet el kursi yi sonuna kadar ona seytana doğru okuyorum. Şeytan âyet el kursi yi duyunca kaçıyor. Baska bir surette tekrar geliyor tekrar okuyorum yine kaciyor. Ben arkadaslarima uyanık olun seytani görün goremiyorsaniz suphelendiginiz insanlari bana gosterin ben anlarım diyorum. Ne anlama geliyor merak ettim

 3. angelus (27 Mart 2014 saat: 01:48)

  rüyamda üzerimde gelinlik vardı bembeyaz ve etrafımda bir sürü gelin… benim duvağım yoktu ama ben bunun farkına çok sonra vardım, bizi bir yoldan geçiriyorlardı o yolda çeyiz ile ilgili olan, gelinliklerle ilgili olan her şey ve de düğün ile ilgili olanlar dükkan şeklinde sergideydi sanki. ben duvağı görünce benim duvağımın olmadığını anladım. ama önemsemedim bir yerlerden yürüyorduk ve bu yürüme bir prova gibiydi. ben dükkanların sonunda kabristanı fark ettim. ayetel kürsi okumak istedim yanından geçerken, ama okuyamadım ezberimden. tek kelimesini bile söyleyemiyordum ve bu olay 2 kere oldu. üçüncüsünde bir çırpıda okudum ayetel kürsiyi, içim rahatladı huzura kavuştum ve uyandım.
  ben henüz bekarım ve çok sevdiğim biri var. rüyamı bir tek ona anlattım. çok güzel bir rüya olduğunu söyledi ben de hayra yordum ama gerçekte ne anlam ifade eder çok merak ediyorum. ve bu rüyayı bir perşembe gecesi (cumaya bağlayan gece) gördüm.

 4. cennet (19 Şubat 2014 saat: 14:44)

  rüyamda küçük beyaz kundakta bir erkek bir bebeğim var fakat birden nasılsa kendimi çok eski zamanlarda bi evde buluyorum burda bir iki adam var bana iyi davranyorlar onladan korkmuyorum kotu olduklarını biliyorum seziyorum bitande onların ayak işini yapan bi kapalı kadın var bakışları tedirgin bana bebeğini elinden bırakma der gibi işaret yapmaya calışıyo güya o adamlar ben bebeği elimden biakırsam alıp köle pazarında satcaklarmış bana bunu anlatmaya calışıyo ama belli etmememi tembih ediyo ben napcam diye öylesine etrafa bakarken adamın ayakkabıları gözume ilişiyor bu arada ayakkabılar sağlam siyah bi çift yani gözüme ilişen ayaykkabılara bakarak besmele çekip ayet el kürsi duasını okuyorum hafif sesle dua bitımınde ayakkabılar kocaman bir buz kalıbının içine giriyo ve adamlar rüya ya bu hafıza kaybına uyguyo bana gülümsüyolar bebeği almak gibi bı dertleri kalmıyo sanki ben oyle şakınlıkla bakarken o kadın tekra geliyor ve bana buz erimeden burdan kaç git onlar seni şimdi hatrlamıyo sana zarar vemezler diyo ben oglumu alıp ordan uzaklasıyorum bu kadar rüyamın yorumunu yaparsanız çok mutlu olurum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,