RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek

Rüyada Ayetel Kürsi okuduğunu görmek, kişinin tüm çaresiz dertlerine çare bulacağını, geleceğinde hiçbir üzüntü yaşamadan, gözyaşı dökmeden bir hayat sürüp, elden ayaktan düşmeden yaşlanacağını ve sağlığının da hep yerinde olacağını bildirir. Rüya sahibinin her ne sıkıntısı varsa bu rüya sayesinde hepsi çözülür ve rahata erer. İslami açıdan da kişinin Allah katında çok güzel bir yere geleceğini ve sevap hanesinin kabaracağını bildirir. Kutlu bir insan olunduğuna ve hayırlı işler yapıp, daha çok hayır bulacağına da alamet eder. Hayatın her yönden kişiye mutluluk getireceğini ve tüm nimetlerini ayağına sereceğini delalet eder. Son derece hayırlı ve her açıdan olumlu bir rüyadır.

Rüyada Ayetel Kürsi Dinlemek

Rüya sahibinin her ne muradı varsa tez zamanda kavuşacağına ve dünyevi hayaller kadar ahiret hayatı içinde kişinin gönlünden ne geçerse kabul olacağı şeklinde yorumlanan hayırlı ve her kula nasip olmayacak bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimseler günahlarından arınmak için tövbe ederler ve tövbeleri Allah katında karşılık bulur. Hayatları sıkıntısız, kazasız ve belasız geçer. Bereketleri hiç azalmaz, kazançları daima artar.

Rüyada Ayetel Kürsi Okunduğunu Görmek

Çok parlak, kişinin hayal ettiği gibi bir geleceğe sahip olacağını müjdelediği gibi, rüya sahibinin kaderinin de çok güzel olacağını, her isteğinin zorluk çekmeden yerine geleceğini bildirir. Kısmetlerin açık olduğu, kazancın bol ve bahtın da açık olduğu şeklinde yorumlanan rüya, iş konusunda çok büyük atılımlar yapılacağına ve kişinin ismini tarihe altın harflerle yazdırma şansı elde edeceğine de alamet eder.

Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Manevi hayatına çok özen gösteren ve gerçek yaşamında da inancına uygun hareket etmeye çalışan, Allah korkusu nedeni ile haramdan ve günah işlemekten kaçınan kişilerin ruh hallerini ortaya koyduğu gibi, ahiret hayatında cehennemden korkan ve cezalandırılmak istemediği için sürekli olarak dua eden kişileri de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. leyla (28 Mart 2016 saat: 10:17)

    rüyamda bir evin içinde yanımda bazı kişiler vardı sevdiğim kişiler ama ailem değildi sanki eve doğru siyah karanlık bir suretin geldiğini görüyordum.şeytan dı bu rüyamda öyle hissettim.ve durmadan ayetel kürsi okudum pencereden girdi ben okumaya devam ettim bu yüzden pencereden geri çıktı bu defa da kapının açık olduğunu ve oradan girdiğini fark ettim ben ayetel kürsiyi daha içten okumaya devam ettim uzu süre okudum bize bi şey yapamadı sevdiğim kişiler arkamda gizlenmişti ve sonunda kayboldu uyandım uyandığımda hala ayetel kürsi okumaya devam ediyordum …

  2. Pinar (05 Haziran 2015 saat: 08:25)

    Rüyamda ben annem ablam ve kardesim arabayin icerisindeyiz ben ve kardesim arkada annem Le ablam da önde oturuyorlar, babam ise arabanin dis tarafinda duruyor. Ablam (ehliyeti yok) arabayi calistiriyor ve yavas yavas araba ilerliyor ben gelecek felaketi görüyorum cünkü dagin basindayiz ve önümüz ucurum, firene baz firene baz diye söyleyip dururyorum ama nafile Songs bi arabaya carpip ucurumdan düsüyoruz ben ise ha Bire ayetel kürsi okuyup duruyorum bildigim yere kadar ölmememiz icin dua ediyorum, bi baktim ki yerde yan yana hepimiz belimizin Puddinge yatiyoruz, benim agzimdan Az bi kan cikti her yerim agriyordu kalktim ayaga ötekilerde kimildiyorlardi, Sonra uyandim bu nedemek olabilir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,