RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek bir hasım ya da rakip ile tabir edilir. Rüyada ayı gören kişi kendisinin yanında sözüm ona onu destekliyormuş gibi görünen bir kişi tarafından büyük bir zarar görecek ve tabir yerindeyse sırtından bıçaklanacak demektir. Rüyada görülen ayı kıskanç, kötü huylu ve kötü niyetli bir kadına da delalet eder. Rüyada ayı görmek genelde zorluk, sıkıntı ve sorun olarak yorumlandığı gibi aynı zamanda hasım ya da rakipler nedeni ile yaşanacak olan sorunlara delalet eder.

Rüyada Ayı Öldürmek

Rüyada ayı öldürmek iyidir, sorunların üstesinden gelmeye, zorlukları atlatmaya ve sonunda rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avlamak yalancı, kötü niyetli, kurnaz kişinin cahil kişiler tarafından itibar ve saygınlık göstermesine delalet eder. Rüyada ayı avlamak da ayı avlayan birini görmek de aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Ayıya Binmek

Rüyada ayıya binmek yetkili bir kişinin bir şeyi ya da bir kişiyi himaye etmesine veya nikâhı olmayan biri ile cinsi münasebete girmesine delalet eder.

Rüyada Ayı Eti Görmek

Rüyada ayı eti görmek hasmın ya da rakibinin mal varlığına işaret eder. Rüyada ayı postu görmek de aynı şekilde tabir edilir. Rüyada ayı sütü görmek kişiyi kuşkuya götürecek bir olayın yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek

Rüyada beyaz ayı, kutup ayısı görmek çok hayırlı ve güzeldir. İşlerin açılacağına, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Ayı Görmek

Rüyada siyah ayı görmek hane içinde tatsızlık ve sorun yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Bağlı Ayı Görmek

Rüyada bağlı bir ayı görmek hayırlı olmayan işlere işaret eder. Bu rüya çok büyük üzüntülere ve sıkıntılara delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. erdem (23 Ocak 2014 saat: 16:06)

    Rüyamda abimin 8 yasındaki oğlunu gördüm. Büyük bir ev icinde sersem gibidolaşıp lavabonun üzerine çıkıp uyukladı. Bende kucaklayıp indirdim
    Yine sersem gibi dolaştı. Bende bu çocuk cok yorgun ve uykusuz diyordum. Sora bi wc de görüyorum kendimi. Öyle pis.bir wc degil. Cüzdanımı düşürüyorum delikten içeri. Elimi sokup alıyorum bakıyorum cep tlf umda orda. İkisini alıp lavaboda yıkıyorum. Hamamın önünde görüyorum kendimi iki arkadaşımla. Müşterilerimden.biri ve misafirleri hamada oldundan kapıda çıkmalarını bekliyorum. Cep tlf oynuyorum beklerken. Hamam.kapısından birini yolcu edip tekrar kapatıyor müşterim kapıyı, beklemeye devam ediyorum. Başka bir rüyamdaysa site önünde bağlı yeleli güçlü bir arslan görüyorum. Ben kafasını seviyorum arslanın.ve başka biriyle gözünü ameliyat yapıp hafifce kaçıyorum arslandan ama saldırmıyor. Yorumlarsanız çok sevirim

  2. helinay (12 Ocak 2014 saat: 06:31)

    rüyamda bir ayı gördüm ağzı kandı bir hayvan mı insan mı artık kötü bir şey yapmış da onu öldürmeye gelmiş ilk başta korkup kaçtım ama bana zarar vermeyeceğini anladım ve dışarı çıkması için bir kapı açtım bayaz ayıya tam o anda kapıdan 3 atlı girdi içeriye 3 de benim kuzenimmiş 2si beyaz 1de kahverenkli bir ata binmişti ve bunlar 3üzdü ama birinin yüzünü hiç görmedim ve erkektiler sonra kendimi başka bir yerde buldum başka bir kuzenimle oturuyordum kafe gibi bir yerdi orada birkaç tanıdık gördüm kuzenim benim boynumdan öptü çok güzel kokuyorsun falan dedi ondan uzaklaştım bir sevgilim olduğunu hatırladım daha sonra kalktık ama 4 kişi olarak ablam arkadaşım ben ve kuzenim dışarı çıktığımızda hava karanlık ve sisliydi hızlıca arabaya binmeye çalıştık dışarda kötü bir şey vardı ve her an gelebilirdi o kötü şey neydi yada kimdi görmedim beyaz ve çok büyük bir arabaya bindik araba hareket etti uyandım. lütfen bana yardım edin bu rüyayı 2. kere görüşüm çok merak ettim anlamını. ALLAH hayıra çevirir inşallah. teşekkür ederim şimdiden.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,