RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayı Öldürmek

Rüyada ayı öldürmek, kişinin çok uzun süre mücadele etmek zorunda kaldığı sıkıntılardan ve güçlüklerden kurtulacağı, düşmanlarını pes ettirip, sonunda hak ettiği itibarını yeniden kazanacağını, güç sahibi olup işlerini de yeniden düzene sokacağı anlamlarına gelir. Ayı öldürmek kişi için hayırlı ve iyi bir olayı nitelendirdiği gibi, aile içinde de sözünün geçeceği bir iktidara sahip olduğu anlamına gelir. Ayı öldüren kişi rahata ermenin mutluluğunu ve coşkusunu yaşar. Sağlık sorunları yaşayan kimseler için kısa süre sonunda iyileşeceklerinin de müjdesini veren rüya, küslüklerin biteceğini de müjdeler.

Rüyada Ayı Avladığını Görmek

Rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli ve kurnaz kimselerin oyunlarının bozulacağı, kişiye zarar vermek üzere olan bir düşmanın son anda alt edileceği anlamlarına geldiği gibi, ayı avlayan kişi gerçek hayatında da kendisine yapılan bir haksızlığı günışığına çıkartır. Haksızlığa veya iftiraya uğrayan kişilerin kendilerini ifade edebilecek zemine kavuşacaklarına ve bu durumdan kurtulup, eski saygınlıklarını yeniden kazanacaklarına da tabir edilir.

Rüyada Ayıya Bindiğini Görmek

Kişinin iş yeri ile ilgili çok büyük sorumluluklar alacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına delalet eder. Ayıya bindiğini kazanan kimse güç kazanır ve toplulukları yönetecek kadar büyük bir mevkiye ulaşır. İslami olarak ise kişinin gayrimeşru bir ilişkiye girerek günah işleyeceğine atıfta bulunarak kişiyi günahları konusunda uyarır.

Rüyada Ayı Öldürmenin Psikolojik Yorumu

Kişilerin gerçek yaşamlarında kendilerine zarar veren kişi veya olaylardan kurtulma çabalarını gösteren rüya, bazen de geçmiş yaşamda çok büyük sıkıntılı durumlar yaşayanların, içinde bulundukları dönemde de birtakım korkulara sahip olduklarını, insanlara güvenmek konusunda sorunlar yaşadıklarına ve ikili ilişkilerinde sürekli olarak üstünlük sağlamaya çalışıp, güç gösterisinde bulunduklarına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayı Öldürmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Burak (29 Eylül 2016 saat: 12:51)

  Rüyamda ormanlik bir yerde bir acik kahve rengi bir ayi ve birde cok buyuk yilan gordum tabancami cekip once yilani kovaladim ve yilan kaçti bir delige girdi sonra ayinin pesine dustum ve ahsap bir dağ evinde kistirdim tabancayla ates ettim ayiyi delik desik ettim ayi can cekisirken arkadaslarim geldi ve mermim bitti sonra arkadasim disarda iken ayi cancekisiyordu sirt ustu uzanmis sekilde birden ayi kalkar gibi oldu ve ben disardan arkadasimdan kosup silahini aldim ve tekrar eve girdim ayi kalkmisti ve ayiya ates ettikce ustume dogru yuruyodu ben geri geri evden hem ates edip hemde cikarken mermim bitti ve ayi yere dusmedi evin kapisindan ciktigimda ayi kapidan bana bakiyodu ayakta kollarini acmis sekilde bana bakiyodu

 2. Sena (28 Ağustos 2016 saat: 09:25)

  Kendi evimdeyim ayı bana saldırıyordu. Ben kapıyı kapatmaya çalışıyordum ancak kapının arasına bir atkı sıkışmıştı ve engel oluyordu daha sonra ayı, evin diğer tarafını dolanıp bana saldıracakken kapının arkasına sıkışmış olan atkı ile ağzını bağlayıp ellerimle boynunu kırıyordum. Olduğu yere yığılıyordu ama tam olarak ölmemişti yattığı yerde inliyor ve bir şeyler söylüyordu.

 3. Bekir (02 Ağustos 2016 saat: 15:11)

  Ruyamda önce bi beyaz ayı bizim bahçeye dadandı. Bana zarar verme çabasindaydi. Daha sonra ben saklanmaya caliyordum. En sonunda o beyaz ayiyi silahla kafasindan oldurecektim silahim tututkluluk yapti. Ve birden kahverengi bi baska ayi cika geldi. Ruyamda içimden beyaz ayinin intikami icin geldi diyorum sonra mekan degişti kiz arkadasim yanimdaydi. Ayilar gitmisti. Bende kiz arkadasimla zina ettigimi gordum. O kapali bende namazimda bi insanim.

 4. Cihan (07 Haziran 2016 saat: 10:01)

  Rüyamda büyük bi ayı var bi çocuğu alıp gitti kimsenin gücü yetmiyordu büyük bi kara yılan getirildi güçlü ama oda bişey yapamadı sonra leopar geldi onu boğdu biraz sonra ben karımın belini keserek öldürdüm ayıda öldü bu arada sonra karanlık ta 3kişi karanlıkta çok hızlı yüzerek bi denizi geçtik biri kardeşim diğeri yabancıydı

 5. SAM (04 Ekim 2015 saat: 18:04)

  birkaç arkadaşlarımla dağ evine
  gidik sonra arkadaşımın iki kız kardeşleri vardı onlar esrarengiz bir şekilde öldüler ama fakat yılar sonra aralarından bir kişinin sağ çıktığını ve yaratığa dönüşüp
  kardeşini yediğini ve bizde bunu bilmeden arkadaşlarımızla tekrardan dağ evine gidik ve yaratıklardan bir sürü olduğunu fark ettık ve savaşmaya başladık ve şafağa kadar hepimiz sağ çıktık

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,