RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayıdan Kaçmak

Rüyada ayıdan kaçmak, fırsatları tepmek anlamına gelir. Rüya sahibi karşısına çıkacak ve hayatını değiştirecek fırsatları tepip mevcut yaşantısına devam edecektir. Rüyada görülen ayı şans ve fırsat getirir. Eğer rüyada ayıdan kaçıyorsa kişi, bu şansını iyi kullanamaması anlamına gelir. Ancak rüya sahibi sabır ve cesareti ile tekrar bu fırsatları yaratabilecektir. Bu sefer bu şansını kullanabilecektir.

Rüyada Ayı Kovalaması Görmek

Rüyada ayı kovaladığını gören kimse, şenlikli, dillere destan bir düğün yapacaktır. Herkesin imreneceği, günden güne konuşulacak bir evlilik yaşanacaktır. Rüya sahibinin sevgilisi yok ise kısa süre içerisinde güzel bir kısmet bulacaktır. Bu kişiyi aile büyüğünden birinin bulması yüksek bir ihtimaldir. Ancak rüya sahibi bu kişiyi beğenecektir.

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek, dost görünümlü düşmanlara delalet eder. Rüya sahibi, çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Kendisine çok yakın olan, arkadaşlık gösteren kişiler gizliden gizliye rüya sahibinin kuyusunu kazacaktır. Kişi bu kişiden çok büyük zararlar görecektir. Bu kişilerin kim olduğunu bulmak mümkün olmayacaktır ancak belli bir süre sonra onlar da pes edecektir.

Rüyada Arıdan Kaçmak

Rüyada arıdan kaçmak, fakirliğe delalet eder. Rüya sahibi parasını ve mallarını kaybedecektir. Kişi için mutsuz günler yakındır. Rüya sahibi özellikle tembelliği ile ün salacaktır. Üşengeç tavırları maddi sıkıntı çekmesine neden olacaktır. Ayrıca rüyada arıdan kaçtığını gören kimse, çevresi ile çok iyi anlaşamaz.

Rüyada Ayıdan Korkmak

Rüyada ayıdan korktuğunu gören kimse, tanımadığı bir kişiyi ailesine katacaktır. O kişi ile bir şahsi mesele nedeniyle sürekli aile içerisinde yer alacak ve içli dışlı olunacaktır. Bu kişi yüzünden aile içerisinde tartışmaların yaşanması muhtemeldir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ayıdan korkan kimsenin öz güveni kırılır, başka insanların maskarası olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayıdan Kaçmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Aybuke (21 Şubat 2015 saat: 09:38)

    Rüyam da bir çiftlik evindeydik ama o ev dayım ve yengeME ait. Bir ayı geliyo ben Teyzem yengem önce görüyoruz kaçıyoruz. Evin önüne gelince herkesi eve koyuyoruz çıkmayn ayı var diyoruz. Ben korkudan agliyorum. Ayı iyice yaklaşıyor ve ben diyorum Ki teyze gelir içeri yok yok kapı demir diyo. Sonra ayı kapının önünönüne geliyo ve boyu çok uzun ben annem dedem ninem Teyzem yengem babam kardeşim ablam korkuyla bakıyoruz sonra birden kapının üst camını kırıyor ve bana diyor ki sen niye ağladin ağlamayacaktin sen bittin sen öldün g.bi şeyler söylüyor tabi çok korkuyorum sonra birden uyandım

  2. Gökçe (14 Şubat 2015 saat: 10:29)

    Rüyamda eşim,ben ve küçük kızım bir dere,ırmak kenarında neyse artık ormanlık bir yerde uyuyormuşuz…Her yer yemyeşil…Sonra ben onlardan önce uyanıyorum,kalkar kalkmaz ırmağın karşı kıyısında bir kutup ayısı görüyorum,ırmağa iniyor…Tam ayı geliyor kalkalım diyecekken eşime yattığımız yerdeki ırmak kenarında da bir ayı varmış,boz,siyah bu renklere yakın…hemen eşimi uyandırmaya çalışıyorum…Eşim ne var filan derken ayı bizi farkediyor,kızımı kucağıma alıp eşim arkamda kaçıyoruz…Ayıda koşuyor peşimizden neredeyse bizi yakalayacak…sonra biz bir yol kenarına yaklaşıyoruz bir minübüs mü artık bilemicem ayı kovalıyor bizi yardım edin filan diyoruz,ayıda yola iniyor sonra onlar mı artık başkaları bilemiyorum ateş edin diyoruz ayı ölüyor mu ölmüyor mu hatırlayamıyorum işte biz yine kaçarken ayıdan uyandım…Hala etkiliydi uyandığımda sanki gerçekten kaçmışız gibi…Hayır olur İnşallah…Yorumlarsanız sevinirim!Teşekkürler…

  3. özcan subasi (05 Aralık 2014 saat: 00:12)

    slm ruyamda fulu bir katanlik havada herköseden ayilar cikiyordu ufakli buyuklu seklinde ve ben onlardan sanki ayakaltinda bir yay varmis gibi ucarak kurtuluyordum hicbiri beni yakaliyamadi boyle sanki biri beni koltuk altimdan tutup yukari kaldiriyor ve ayilardan kurtulmami sagliyordu simdinden yorumlariniz icin tesekkurler hayir olur insallah

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,