RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayin Görmek

Rüyada ayin görmek, rüyayı gören kişinin yabancı dinlerden birine mensup olması durumunda iyilik, hayır ve güzellik olarak tabir edilir. Kazanç, başarı, rütbe, sağlık, sıhhat ve huzur anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin hayatının iyi şekilde ilerleme göstereceğine yorulur. Fakat rüyayı gören kişinin Müslümanlık dininden bir kimse olması durumunda, kavga, sorun, karışıklık ve sıkıntı olarak kabul edilir.

Rüyada Ayin Yapıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine yakışmayacak işlere gireceğine, günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine alamet eder.

Rüyada Ayin Yapmak

Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerinden vazgeçeceğine, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına ve olgun tavrını bırakarak, deyim yerindeyse dişe diş, kana kan mantığını benimseyeceğine yorulur. Rüya sahibinin tüm doğrularını başkaları ile değiştireceği anlamına gelir.

Rüyada Kilise Ayini Görmek

Rüyayı gören kişinin Hristiyanların yaptığı kilise ayinin görmesi iyidir ve rüyayı gören kişinin karşılaşacağı güzel fırsatlara ve büyük kısmetlere tabir edilirken rüyayı gören kişinin Müslümanların yaptığı kilise ayinini görmesi, yanlışlıklara, garipliklere ve aksaklıklara rivayet edilir.

Rüyada Hristiyan Ayini Görmek

Rüyada Hristiyan ayini görmek, makbul bir iş yapmaya, doğruluğu bulmaya, olgunlaşmaya, tecrübe kazanmaya, ilerlemeye, yükselmeye, dini vecibelerin gerçekleştirilmesine, bireysel kazanımlar elde etmeye, geniş bir çevre sahibi olmaya ve iyi niyetlerden hayır görmeye işaret eder.

Rüyada Kilise Görmek

Rüyayı gören kişinin bilgisinin genişleyeceğine, diplomalarının artacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Papaz Görmek

Rüyayı gören kişinin makul bir hayat yaşayıp mutlu olmak için çaba göstereceğine, doğruluğunun ispatının bulunmadığı gerçekler konusunda daha fazla düşünmesi gerektiğine,  inancını yaşamak için çok daha fazla gayret göstermesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayin Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. kevser (07 Ocak 2015 saat: 18:04)

  Ruyamda villa gibi bir evdeyim ben ve iki tane arkadasim var ve turbanliyiz evde parti gibi bi kalabalik var sonra bi kadin beni ayin icin ikna etmeye calisiyor galiba ben olmadan yapamayacaklarmis sonra ondan kurtulmak icin tamam diyorum kadin gidince kacmaya basliyoruz ve kulagimda ayinin sesi elimde bi kagit. Kacmak icin kosuyoruz bi otobuse biniyorum arkadaslarim yetisemiyor elimdeki kagiti attigim zaman kulagimdaki ayin sesi bitiyor. Boyle bir ruya gordum yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederim

 2. ozancan (06 Ocak 2015 saat: 09:29)

  Merhaba ben rüyamda tanımadığım insanlar la birlikte bi kuyunun başında bekliyorum sonra birine kendi bileğimi kesip kanımı içirip kuyuya atıyorum adamı atmam la birlikte boş kuyudan sular fışkırıp adamı geri çıkartıyor kuyudan bu böyle 2 yada 3 defa ardı ardına dewam ediyor sonra biyerde bir kadın kafası gördüm toprağa vucudu gömülmüş ve arkasında çarmıha gerilmilş bir adam var kadın baygın ve bir vampir sanki bende uzun zamandan beri onu arıyorum sonra damarı mı kesip ona kan içirdim beni ısırmadı kalkıp kayboldu bende ona aşık oldum peşinden gittim ama enteresan bişe var ben onla ilişkiye girmedim ama bir kızım vardı çok güzel bana annesini soruyordu bende ona senin annen çok güzel bir vampir di dedim ve uyandım böyle rüyaları çok görmeye başladım yorumlarınızı bekliyorum

 3. melike (29 Kasım 2014 saat: 07:03)

  İşyerinde yüklü miktar maaş alacağımız var ama kaç aydir alamayınca mahkemeye vermeye karar verdik,fakat hayırlı olup olamayacağına dair istihare yaptım,rüyamda; bir kilisedeyim,içeride papazlar ayın yapıyor,ellerinde şamdan ve yanan mumlar olan bir papaz kilisenin içinde bulunan dar uzun bir merdivenden dua (ayin şeklinde sanki) okuyarak yukarı çıkıyor,her yerde mumlar ve gösterişli avizeler yanıyor,papazların kimisi siyah kimisi beyaz kıyafetli,şaşkınlık ve korku içinde onları izliyorum,onlar beni görmüyor,ben müslümanım benim ne isim var burda nerden geldim buraya diye tedirginlesiyorum,demirden hac işaretleri var duvarlarda,sonrauyandım ve anlayamadım istihareye yatarak namazını kılıp dualarını okuyarak yattığım ve gördüğüm bu rüya ne anlama geliyor acaba,yorumlarsaniz sevinirim,şimdiden teşekkürler.

 4. Özcan (16 Ekim 2014 saat: 18:03)

  Merhaba ben rüyamda cami gibi bir yerdeydim.Tuhaf yüzlü insanlar ve garip bir uğultu vardı. Daha sonra bir adamın (sanırım imam) birinin ellerini tutup dua okuduğunu gördüm sonra o adam yere düştü. O arada imam bana uzak dur dedi. Imamın önünde içi kan dolu bir kap vardı ve korkarak dışarı kaçıyordum yakalayın onu dediler. Arkamdan birisi tuttu beni ve uyandım. Rüyamda gördüğüm şey sanki bir ayin gibiydi ama çok korktum bir anlamı var mı acaba ?

 5. Tuğba (06 Nisan 2014 saat: 10:24)

  Rüyamda babamın beni bir ayinde kurban olarak kullandığını gördüm. Mavi uzun büyük bir elbiseyi getiriyorlardı. Ben giymek için hazırlanırken dişlerim kanla beraber yerlerinden çıkıyordu ve kan kusuyordum. dişlerimi bir çay bardağına koyuyorlardı bir kovaya kusuyordum. Daha sonra o kovadaki kana ayağımı sokup diğer kovadaki kaymağa basmamı istiyorlardı. Tam sağ ayağımı basarken bir ayna gördüm sadece yarımı görebiliyordum. Ben dua edip duruyordum ağlıyordum ölecektim. Başım döndü sonra bir kadın beyin kanaması dedi ve güldü. Daha sonra babamın yanına bir sürü insan toplanıyordu ve babama hadi yap artık diye bağırıp ağlıyordum. Bunlar ne anlama geliyor uyuyamadım.. Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,