RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayna Kırmak

Rüyada ayna kırmak, başa gelecek uğursuz bir olaya ve büyük sıkıntılara delalettir. Hastalıklara ya da önemli kazalara da işaret eden rüya, kişinin hayatını değiştirecek kötü olayların olacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına ve içinden çıkılması imkansız, telafisi olmayan durumlarla yüzleşmek zorunda kalınacağına da alamet eder. Ayna kırmak sahip olunan tüm şansın kaybedilmesi ve başının üzerinde sürekli bir kara bulut ile dolaşmak zorunda kalmanın da habercisidir. Ayna kırmak o kimsenin vefat edeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Aynaya Bakmak

Bakılan ayna güzelse ve rüya sahibi bayansa, onun güzel huylu, herkes tarafından beğenilen bir kimse olacağına delalettir. Bakılan ayna çirkinse, kişinin huysuz olduğuna, kötülük düşündüğüne ve aynı zamanda çok yalan söylediğine de işarettir. Aynaya bakan ancak hiçbir şey görmeyen kişiler ise sürekli olarak kendilerine bir şey katmayacak, bomboş hayallerin peşinde koşarlar. Hiçbir işte dikiş tutturamamanın da alametidir. Kirli veya kırık bir aynaya bakmak ise rüya sahibinin kalbinin kırılmasına, çok uzun süre gözyaşı dökmesine neden olan sözler işiteceğine veya olaylar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Ayna Bulmak

Kişiye davranışlarını gözden geçirmesi ve kendisini yenilemesi için bir fırsat sunulacağına, yaptığı hataları telafi etme yoluna gitmesi gerektiğine işaret eden uyarıcı bir rüyadır. Ayna bulan ve baktığında kendisini göremeyen kişiler ise, hallerinden ve tavırlarından vazgeçmez, hayatlarını büyük hatalar üzerine inşa ederler. Büyük bir pişmanlığın da alameti sayılan rüya, ele geçen önemli bir fırsata da haber verir.

Rüyada Ayna Kırmanın Psikolojik Tabiri

Kendisinden memnun olmayan ve başka biri olmak isteyen kişileri sembolize eder. Bu rüya başka kişilerin hayatlarına özenerek yaşayan ve sahip olduklarının değerini bilmeyen, hep daha fazlasını isteyen, kendisi ile gurur duymayan ve ailesinden utanan kişilerin ruh hallerine de delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!