RuyaTabirleri.com

Rüyada Aynada Kendini Görmek

Rüyada aynada kendini görmek, rüya sahibinin kendi yaptığı davranışlar nedeniyle zarar görmesi ve pişmanlık duyması anlamına gelir. Rüya sahibinin aynada kendisini görmesi, kendisi ile yüzleşmesi ile tabir olunur. Vicdan muhasebesi yapacak olan kişi, yaptığı hataların farkına varıp pişmanlıkları ile yaptıklarını düzeltmesi gerekecektir. Öbür yandan rüya sahibi için yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

Rüyada Aynada Kendini Farklı Görmek

Rüyada aynada kendisini farklı gören kimse, çevresinden bazı şeyleri saklayacaktır. Rüya sahibi insanlara gerçek yüzünü göstermeyecek veya yaptığı bir şeyin utançlık duyurması sebebiyle gizlenmesini sağlayacaktır. Alçakça davranışlarda bulunacak, insanların gözünde küçülmesine neden olacak hareket veya olaylar gerçekleşecektir. Ancak rüya sahibi bu yaptıklarından dolayı rahatsız olmayacaktır.

Rüyada Aynada Kendini Şişman Görmek

Rüyada aynada kendini şişman görmek, kendini beğenmiş ve diğer insanlardan büyük görmek anlamına gelir. Rüya sahibi kendisini çevresinde önemli bir kişilik olarak görünmek için her yolu deneyecektir. Ancak insanların düşüncelerine değer vermez ve kendi istediğinin olması için onlara tavır gösterir.

Rüyada Aynada Kendini Kel Görmek

Rüyada aynada kendini kel gören kimse, özgüvenini kaybeder. Yaşadığı olumsuzluklar, üst üste şansız olaylar rüya sahibinin kendisine olan güveninin azalmasına ve bazı işlerden kaçmasına neden olacaktır. Rüya sahibinde beğenilmeme korkusu oluşacaktır. Ancak rüya sahibi rahat olmalıdır. Çevresindeki insanlar tarafından sevilen ve beğenilen bir kişidir. Rüya sahibinin alçakgönüllülüğü, saflığı böyle düşünmesine yol açacaktır.

Rüyada Aynada Kendini Sakallı Görmek

Rüyada aynada kendini sakallı görmek, hastalığa delalet eder. Rüya sahibi yakın zamanda bir rahatsızlık geçirecek ve bu hastalık psikolojik olarak rüya sahibine ciddi zarar verecektir. Sıkıntı ve dertler kişinin hayatında buhranlı bir döneme girmesine sebep olacaktır. Bu dönem oldukça uzun sürebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!