RuyaTabirleri.com

Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyada aynaya bakmak, rüya sahibinin yaşayacağı değişikliklere ve yeniliklere alamet eder. Kişi, yeni insanlarla tanışacak, onlarla yeni dostluklar kuracak ve çevresini genişletecek demektir. Rüyasında aynaya baktığını gören kişi yeni yerler görür, yeni mekânlara girer ve eğlenceli günler geçirir diye yorumlanırken bu rüya bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin stresli günler yaşayacağına bu nedenle de çevresindekilere karşı huysuzluk edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Aynaya Baktığını Görmek

Rüyasında aynaya baktığını gören kişinin rüyası hem güzel hem de kötü günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir yandan arkadaşlarına karşı olacağı, onlarla fikir ayrılıkları yaşayacağı ve bazıları ile düşman olacağı ile tabir edilirken öte yandan da bazı arkadaşları ile samimiyetini ilerleteceği, onlarla bir araya gelip zevkli organizasyonlara katılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Aynada Kendini Görmek

Rüyada aynada kendini görmek, rüya sahibinin huy değiştireceği, çok alıngan olacağı, her söyleneni yanlış anlayacağı bu yüzden insanlarla sürekli kavga halinde olacağı ve sinirli günler geçireceği bir dönem geçireceği ile tabir edilir.

Rüyada Aynada Kendini Güzel Görmek

Rüyada aynada kendini güzel görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin istediği gibi bir yaşamı olacağına, her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Aynaya Bakıp Ağlamak

Rüyada aynaya bakıp ağlamak, iyi ve hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin güzel haberler alacağına, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına rivayet edilir. Kişi, gönül hoşluğu içinde güzel günler yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Aynaya Bakıp Gülmek

Rüyada aynaya bakıp gülmek, sıkıntıların geride kalacağına, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına ve dertlerini unutacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aynaya Bakmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ... (05 Ocak 2015 saat: 12:16)

    Rüyamda ilk önce eşimin arabasıyla çok kötü bir kaza yaptığımi görüyorum ordan çıkıp bi akıl hastanesine gidiyorum orda basima bi sürü şey geliyo ordanda çıkıp gorumcemin evine.gidiyorum orda o sürekli bi israf yapiyo tanımadığımız bi kadın çıkıp geliyo bi adam benim mankenlik yaptığımı söylüyor ona ama aslında ikiside cinmiş ben hem dua edip hem çığlık atıyorum.eşim.uyandırdı bu rüyanın tabiri nedir.lütfen en kısa sürede anlatın bana

  2. pelin (01 Mayıs 2014 saat: 09:27)

    Merhaba, sevglimle beraber aynadan benim sacima bakarken bıyıklarımın uzadgini farkedip cok rahatsiz oluyorum. Keske anneme aldirsaydim diorum.(annem bayan kuaforu) ip olsa keske bende alirdim diorum…sacıma gülüp eğlenirken birden birbirimizi öpmeye basliyoruz.. Sonra birden beni durdurup ” olmaz yapamam henüz zamanı değil ben seni daha da ciddiye alıyorum” diyor ve tam o sırada yatağın kenarında küçükbir cocuk beliriyor ben Çiğlik atiyorum. Erkek arkdasim küçük kiz cocugunu görmüyor. Kiz bana tek kullanimlikbi ip birakip gidiyor. Bende biyigimi alip erkek arkdsimin yanina geliyorum.öylece sohbet edip vakit geçiriyordu…
    Sizce ayna,ip ,çocuk, erkek arkadsimin tutumu ne anlama geliyor??? Tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,