RuyaTabirleri.com

Rüyada Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada aynı kişiyi görmek, kişinin bir çıkmazda olduğunu ve meseleleri enine boyuna değerlendiremediği için sıkıntısını bir türlü üzerinden atamadığını gösterir. Tekrarlanan hatalara da alamet olan rüya, kişinin inatçı tutumları yüzünden çevresi ile arasında sağlıklı iletişim kuramadığını, olayları nesnel değerlendiremediği için sürekli olarak çatışma yaşadığını da bildirir. Görülen kişi tanınan biri ise bu durumda, gerçek hayatta o kimse ile yaşanacak tatsız bir olaya ve çözümsüzlüğe delalet ettiği gibi, küslük veya kırgınlık gibi durumların da yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Aynı Kişiyle Konuşmak

Rüyada hep aynı kişiyle konuştuğunu görmek, konuşulanlara göre ve rüyanın diğer kısımlarına uygun şekilde değerlendirilmelidir. Konuşulanlar hatırlanıyorsa o şekilde bir mana çıkarılır. Kişi sadece konuştuğunu hatırlıyor ama içeriğini hatırlamıyorsa bu durumda, rüyada görülen kişinin kendisinden yardım istediği anlaşılmalıdır. Aynı kişiyle konuşmak, gerçek hayatta da o kimse ile yapılacak önemli bir konuşmaya delalet ettiği gibi, tanınmayan biri ile sürekli konuşulduğunun görülmesi, kişinin kendisini ateşe atacağı bir olaya karışacağı şeklinde uyarı olarak düşünülmelidir.

Rüyada Aynı Kişiyle Tartışmak

Geçmişten gelen ve bir türlü kapanmayan bir olayın, davanın, bugün yeniden gündeme geleceğini ve rüya sahibinin canının sıkılacağını tabir eder. Aynı kişiyle tartışmak evli kimselerde ev içindeki huzursuzluğun giderek tırmanacağı sinyallerini de verir. Özellikle iş hayatında alınacak ihtarlara ve yapılacak önemli hatalara, kişinin dikkat etmemesi halinde işten çıkarılacağına da yorumlanır.

Rüyada Aynı Kişiyi Görmenin Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak aşırı takıntılı, kimseyi dinlemeyen ve burnunun dikine giden kimseleri işaret eder. Bu tip rüyalar gören kimseler, gerçek hayatlarında da bazı kimselere karşı platonik aşk yaşar ve dünyalarını o kimse üzerine kurarlar. Aşırı bağ kurmanın ve gerçek hayattan koparak yaşamanın da sembolü olan rüya, obsesif bir kişilik bozukluğunun da işareti olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aynı Kişiyi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Seda (28 Şubat 2016 saat: 01:01)

    Merhabalar. Rüyamda sevgilimin ailesiyle bi terasta oturuyoruz. Karsida cok yuksek bi bina var, arkadasim o binanin tepesinde ve onunde su tabancasi var etrafa sıkıyor. Yaninda birkac kisi var. Ona bir seyler veriyolar ve asagi atiyor. Bi tane kurt kopegi ya da at veriyolar, asagi atiyor boynu kirilarak ölüyor. Bi tane köpek veriyolar asagi atiyor ama o bi balkona dusup kaciyor. Sevgilim bana arkadasimin dersanede yanlislikla bi kopek öldürdügünü ve cok üzüldügünü anlatiyor bu arada. Ben sinirlenip birkac merdiven iniyorum ve terasta olmamiza ragmen hemen yere iniyorum. Pesimden sevgilim geliyor. Yine ayni sekilde bi merdiven cikarak arkadasimin yanina gidiyorum. Gittigim yerde birsuru kedi yavrulari var, beyazla gri arasinda renkleri. Ve bir suru hamster yavrulari var. Hicbiri kacmiyor ya da bi sey yapmiyor. Arkadasima gidip kizip bagiriyorum. O canli degil mi deyip en son allah belani versin deyip bi merdivene gidip oturuyorum. Yanima bi kopek geliyor, ustunde mont var. Seviyorum onu basini oksuyorum. Sonra birden horoza dönüsüyor. Sevgilim biraz arkamda ayakta duruyor ona bakarak Bi ses horoza o baskasini seviyor, baskasini severken seni tam olarak sevemez onu ortadan kaldirman gerek gibi bi sey soyluyor. Sonra uyandim. Cok garipti. Yorumlarsaniz cok mutlu olurum.

  2. bengisu (03 Ocak 2015 saat: 08:36)

    Cok sevdigm bi abimle kusmştm.. o gn ruyamda girmeye basladm uc gn arka arkaya ayni ruyayyi grdum.. bir evdeyz evi bilmiom bir de yanimizda br kiz var bizm abimle barismamiza yardm edio.. sonra abmle konusp barisioz sarilioz el ele tutusuoz(kardes olarak) ….. ne oldugunu ck merak ediom bi de arka arkaya gordume gore sizce barsirmiyz????

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,