RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayran Görmek

Rüyada ayran görmek dürüst ve çalışkan kimseye işaret eder. Bu kişi kazandığı paranın hakkını veren, işini layığı ile yerine getiren kimsedir. Rüyasında ayran gören kişi çocuklarının boğazından haram lokma geçmemesi için gece gündüz çalışan ve çalışkanlığı sayesinde emeğinin karşılığını alan kişi olarak tabir edilir. Kısmet anlamına da gelir.

Rüyada ayran görmek başka yerlerden daha iyi şartlarda ve daha iyi bir maaşa yeni bir iş teklifi almak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi gerçek dostlara sahiptir, hayatında ne zaman tökezlese hep bu dostlar sayesinde doğrulur ve yeniden ayağa kalkar.

Rüyada Ayran İçmek

Rüya sahibinin etrafında kendisi gibi gönlü zengin, yüreği pak kişiler olduğuna işaret eder. Rüyasında ayran içtiğini gören kişi kendisi için hayırlı olacak yeni işlere atılacak, rızkını ve gelirini de çoğaltacak demektir.

Rüyada Ayran Dökmek

Müsrif kişi olarak tabir edilir. Rüyasında ayran döken kişinin malını gereksiz yere harcadığına fakat sonradan çok pişman olup darlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada Ayran Dağıtmak

Rüya sahibinin yapacağı bir hayır işine yorulurken aynı zamanda malından ve parasından bazı kimselere pay vereceği anlamına gelir.

Rüyada Ayran Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı ve sonu temiz bitecek olan gönül işine delalet eder.

Rüyada Ayran Almak

Rüyada ayran aldığını görmek iyi değildir. Ayranı satın almak da birinden almak da aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibi için sıkıntılı ve zor günlerin gelmesi ve sağlık sorunları ile karşılaşması olarak değerlendirilir.

Rüyada Ayran İkram Etmek

Rüya sahibinin iyi ve kötü günde yanında olan gerçek bir dost ya da komşu edineceği şeklinde ifade edilir. Bu dost ya da komşu aile kadar yakın kimse olarak tanımlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,