RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayran Görmek

Rüyada ayran görmek dürüst ve çalışkan kimseye işaret eder. Bu kişi kazandığı paranın hakkını veren, işini layığı ile yerine getiren kimsedir. Rüyasında ayran gören kişi çocuklarının boğazından haram lokma geçmemesi için gece gündüz çalışan ve çalışkanlığı sayesinde emeğinin karşılığını alan kişi olarak tabir edilir. Kısmet anlamına da gelir.

Rüyada ayran görmek başka yerlerden daha iyi şartlarda ve daha iyi bir maaşa yeni bir iş teklifi almak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi gerçek dostlara sahiptir, hayatında ne zaman tökezlese hep bu dostlar sayesinde doğrulur ve yeniden ayağa kalkar.

Rüyada Ayran İçmek

Rüya sahibinin etrafında kendisi gibi gönlü zengin, yüreği pak kişiler olduğuna işaret eder. Rüyasında ayran içtiğini gören kişi kendisi için hayırlı olacak yeni işlere atılacak, rızkını ve gelirini de çoğaltacak demektir.

Rüyada Ayran Dökmek

Müsrif kişi olarak tabir edilir. Rüyasında ayran döken kişinin malını gereksiz yere harcadığına fakat sonradan çok pişman olup darlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada Ayran Dağıtmak

Rüya sahibinin yapacağı bir hayır işine yorulurken aynı zamanda malından ve parasından bazı kimselere pay vereceği anlamına gelir.

Rüyada Ayran Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı ve sonu temiz bitecek olan gönül işine delalet eder.

Rüyada Ayran Almak

Rüyada ayran aldığını görmek iyi değildir. Ayranı satın almak da birinden almak da aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibi için sıkıntılı ve zor günlerin gelmesi ve sağlık sorunları ile karşılaşması olarak değerlendirilir.

Rüyada Ayran İkram Etmek

Rüya sahibinin iyi ve kötü günde yanında olan gerçek bir dost ya da komşu edineceği şeklinde ifade edilir. Bu dost ya da komşu aile kadar yakın kimse olarak tanımlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayran Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gizem (29 Eylül 2015 saat: 10:45)

  Rüyamda kuzenimin düğünündeyiz. Küçücük bir salon. Bir duvarla ikiye bölünmüş. Kapısız bir eşiği var. Bir tarafta gençler bir tarafta yaşlılar oturuyor. Damat olan kuzenim ışıkların kapanmasıyla içeri giriyor ama gelin onunla gelmiyor. Gelinliği patlamış. Sonra kuzenim tek başına pasta kesiyor. Sonra ortalık sakinliyor. Babam eşikten bana bakıp ayran içer misin diyor bende içerim diyorum. Ama bisküvili diyor. Baba sen otur ben getiririm diyorum. Başka bir kuzenim bende içerim diyor. Sonra mutfağa gidiyorum. Bardak ayarlayamıyorum bir türlü bardaklar çok dandik. Üç tane ayarlıyorum ama dördüncü bir türlü çıkmıyor. Sonra gelin bir bardak veriyor. Plastik bi kapta bisküviler parçalanmış. Bende üstüne ayran döküp karıştırıyorum. Bembeyaz ama çok kalın bir ayran oluyor.

 2. Ceren (26 Eylül 2015 saat: 09:11)

  Kuzenime gitmiştim biri kız biri erkek. Ayran içiyorlardı ama bardak bardak baya fazla. Bana da ikram ettiler bende içtim. Sonra ayranın üstüne 1 bardakta su içtim. Birden annemle teyzesi geldi bana seslendiler. Annem bana gereğinden fazla ilgi gösteriyordu. Sanki bir şey olmuş veya olacak gibi hissetmiştim

 3. Hilal (30 Aralık 2014 saat: 01:26)

  Ruyamda evin mutfak tavanindan mutfaga ayran aktigini goruyorum. Ama ayran tam kivaminda ve berrak.

  Biz esim ben ve kaynanam birlikte yasiyoruz. Mutfaga genelde kaynanam hakimdir. Gecen yil yine bu zamanlar mutfak tavanindan bu sefer yagmur suyu siZdigini gordum. Ve dedim ki aman bisi olmaz satariz olmadi. Ve kaynanam 5 gun sonra beyin ameliyati oldu. Ruyami kendimce yorumlamistim. Temiz su olmadi satariz yani ameliyat benim yorumumca super gececekti. Nitekim oyle oldu.
  Simdi yine ayni ruya ama bu sefer ayran! Yorumlayamadim yardimci olur musunuz?
  Tesekkurler.

 4. Can (23 Kasım 2014 saat: 08:02)

  Rüyamda böle cami gibi bi yerde kendi yemeğimi 3 kişiyle paylaşıyordum. 1 tanesi de ayran yapıp getirirken merdivenlerden çıkarken o ayranı kendisi içe içe getirdi ama hiçbirimiz o ayranı içmedik . Çünkü 3 yaşlı adamda merdivenlerde oturuyordu o kişinin öle yaptığını görünce zorla götürüp döktü. Bide rüyamda annemler 2.katta bir. Ev almışlardı. ama amcamların binasında.

 5. çiğdem (22 Kasım 2014 saat: 11:17)

  Ben rüyamda annemlerin evindeyim.Çok kalabalık evin içi Bir sebepten dolayı toplanmışız tüm akrabalar.Herkes çok keyifli.Evin içide çok aydınlık çok ferah.Bu kalabalığın içinde koştururken uzun zamandır kızgın olduğum çok sevmediğim işyeinden bir bayan arkadaşım ve ailesinin baya kalabalık bir şekilde bizi ziyarete geldiklerini duyuyorum.Gidip bakıyorum uzun bir odada oturuyolar.Çok şaşırıyorum.Bize yakın oturuyolarmış geçerken uğramak istemişler.Herkesle görüşüyorum sonra annem babam gelip görüşüyor.Evin içindeki herkese ayran yapıp ikram ediyorum.Kendi ailesine dağıtırken arkadaşımda bana yardım ediyor.Ben çok şaşkınım ama o çok mutlu.

 6. yasemin kumaş (30 Ekim 2014 saat: 10:11)

  Rüyamda bir erkek arkadaşımla uzun bir yolda gülerek yürüyoruz. Yol uZerinde o bir salıncağa oturuyor ve beni bekliyor. Ben bir kuyunun başına gidiyorum bir adam o kuyudan teneke ile su çıkarıp benden o suyu başka bir adama goturmemi istiyor.ben de götürüyorum 3 teneke su. Götürdüğüm adam o su ile ayran yapıyor. Bana da ikram ediyor ama almıyorum, içimden suyun bulanık olduğunu düşünüyorum. Aslında su berrak. Keşke goturmeseydim o suyu insanlar benim yüzümden hasta olacak diye düşünürken uyandım. Ama ayran bembeyazdı ve kimsenin içtiğini görmedim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,