RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayran İçmek

Rüyada ayran içmek, uzun bir zamandan beri devam eden sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine ve parasal problemlerin en kısa zamanda ve büyük bir çaba gösterilerek çözüleceğine alamet eder. Ve çok uzun bir süreden beri hasret kalınan ve aile bireylerinin de çok aradığı huzura kavuşup mutlu bir şekilde yaşanacağına tabir eder.

Rüyada Ekşi Ayran İçmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir ümit ile hayırlı haberler beklediği ve çok büyük hayaller kurduğu uzak bir yerden, beklenen haberin gelmeyeceğine ve rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret eder. Ayrıca, aile içerisinde yaşanacak kötü olaylardan ötürü büyük bir üzüntü yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Köpüklü Ayran İçmek

Yaşanacak sıkıntıların son bulması ile iş hayatına ağırlık verileceğine, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada Bozulmuş Ayran İçmek

İş hayatında ve eğitim hayatında beklenen gelişmelerin yaşanmaması, yaşanan sıkıntıların ve parasal sorunların büyümesi ve bu durumların aile hayatında yansıması ile huzurun kaçacağına ve beklenmedik olayların ve durumların yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Yayık Ayran İçmek

Çok büyük ve çok hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve bolluk ve bereket içinde bir ömür sürülüp aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada Ayran İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili sevindirici bir haber alacağına tabir eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda sağlık durumu ile ilgili bir sorun yaşayacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayran İçmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Başak örtücü (11 Kasım 2014 saat: 07:49)

    Ben yaklaşık 1 hafta önce nişanlımı askere gönderdim. Rüyamda da onu askerde gördüm. Ailemle birlikte onu ziyarete gitmiştik. Bütün askerler kocaman bi daire oluşturarak halay çekiyorlardı ve sivil Kıyafetlilerdi. Aralarında bayanlarda vardı. Ben uzaktan nişanlımı görüp koşarak yanına gittim ve ona sarıldım. Birden ortalık karıştı. Teröristler ortaya çıktı. Ellerinde silah yoktu ama heryer bi anda savaş alanı olmuştu. Nişanlım benim elimden tutarak koşmaya başladık ve ikimizinde elinde ayran vardı ayran içiyoduk. Askeriyenin içine girdik. Beni komutanıyla tanıştırmak istedi. Onun yanına girerken ayranları kapının önüne bıraktık. Komutanı bana iyi gözükmediğimi söyledi tansiyonumu ölçtürdü. Ve ben o sırada uyandım. Yorumlarsanız şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,