RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayrıldığını Görmek

Rüyada ayrıldığını görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin içine düşeceği çaresiz ve aciz olaylar karşısında yapayalnız kalacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına alamet eder. Rüya sahibi yaşayacağı bazı sorunlar karşısında çözümsüz kalacak, tabiri caizse sancıdan kıvranıp duracak, şifalara ve çarelere ulaşmak için var gücüyle çabalayacak demektir.

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüya sahibinin uğursuzluk yaşayacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına tabir edilir ve zor günlerin habercisi olarak kabul edilir.

Rüyada İşten Ayrıldığını Görmek

Rüya sahibinin ticaret hayatında yeni işlere atılmak istediğine, başka sektörlerde de faaliyette bulunmak ve hizmet vermek için adım atacağına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına delalet eder.

Rüyada Eşinden Ayrıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin aksiliklerle karşılaşacağına, mutsuz ve hasta olacağına, borçlanacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine, sıkıntı ve zahmet çekeceğine, ticarette zarar edeceğine ve en kötüsü de bu günlerde yanından hiç kimseyi göremeyeceğine alamet eder.

Rüyada Nişanlıdan Ayrıldığını Görmek

Rüya sahibinin alacağı yanlış kararlar ve uygulamalar sonucunda kurulu düzeninden olacağına, parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Ruhun Bedenden Ayrıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin güç, kudret, hikmet, fazilet ve erdem sahibi olacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine, insanların yolunu aydınlatacağına, onlara hocalık edeceğine, nasihat vereceğine bu sayede toplumun önde gelen ve itibar gören nadir insanları arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada Denizin İkiye Ayrıldığını Görmek

Rüya sahibinin mucize gibi gelişmeler yaşayacağı, olağan dışı olaylara şahitlik edeceği ve çok şaşıracağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,