RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayrılık Görmek

Rüyada ayrılık görmek, pek hoş anlamlar taşımaz. Hayatta meydana gelecek bazı karmaşalara, huzursuzluklara ve problemlere işaret eder. Rüya sahibinin bazı kimselerle husumet içinde olmasına, neşesinin ve huzurunun kaçmasına, her gün çoğalan sorunlarla karşılaşmasına tabir edilir. Hayatın iyiye gitmesi gerekirken, bazı uğursuz ve arsız kişiler nedeni ile tam tersine her gün daha allak bullak bir hale gelmesine delalet eder.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüya sahibinin dost sandığı kişilerden yiyeceği darbeye işaret eder. Kişi, arkasında duracağını, zor gününde destek olacağını, başı sıkıştığı zaman kendisine şahitlik yapacağını zannettiği kişilerden zarar görecek ve aslında inandığı şeylerin boş olduğunu anlayacaktır. Bu rüya güvenilmemesi gereken kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Ayrılık Haberi Almak

Rüyasında ayrılık haberi aldığını gören kişi bazı tatsız sözler işitebilir ya da bazı tatsız olaylar yaşayabilir. Sıkıntılı bir ortama ve depresif bir ruh haline delalet eder. Rüya sahibi için meşakkatli günlerin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada Ayrılık Acısı Çekmek

Rüya sahibinin kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağına ve bunu haddinden fazla dert edinerek, kendini aşırı derecede yıpratmasına işaret eder. Bu olayın sonunda rahatlık ve huzur olacağı gibi kişi kendini üzdüğüyle kalacak, çektiği sıkıntının da, zahmetin de aslında ne kadar gereksiz olduğunun farkına varacaktır.

Rüyada Terk Edilmek

Rüyada kişinin kendisini terk edilmiş olarak görmesi, etrafında başarısını ve mutluluğunu çekemeyen kişilerin varlığı ile açıklanır. Bu kişiler rüya sahibini engel olmaya çalışan, art niyetli kişiler olarak tasvir edilirler. Bu rüya aynı zamanda geçmişe saplanıp kalmış olmanın da işaretidir.

Rüyada Terk Etmek

Gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin kafasını boşaltmak ve huzur bulmak için bir yere gitme isteğinde olduğunu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!