RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayrılmak

Rüyada ayrılmak, bazen yeni birlikteliklere, mutluluğa, aşka ve değişime tabir edilirken bazen de sevenlerin ayrılmasına, uzaklaşmasına ya da kırgın olmasına delalet eder. Hem güzel ve olumlu hem de kötü ve olumsuz olaylar yaşanmasına işaret eder. Bir yandan küslüklerin ve kırgınlıkların bitmesi, barış ve sevgi ortamının hâkim olması şeklinde değerlendirilir bir yandan da insanlar arasında yaşanacak husumete, düşmanlığa, kıskançlığa ve fesata delalet eder.

Rüyada Eşinden Ayrılmak

Rüyasında eşinden ayrıldığını gören kişinin hayatının zorlaşacağı, işlerinin ve yükünün çok daha ağırlaşacağı, iyi giden şeylerin tersine gitmeye başlayacağı anlamına gelir. Zorlukların ve sıkıntıların baş göstermesi ile açıklanır.

Rüyada Kocadan Ayrılmak

Rüya sahibinin başına pek çok kötü olay gelmesine ve tüm aksiliklerin sanki sıraya girmişçesine bir anda yaşanmasına işaret eder. Rüyasında kocasından ayrıldığını gören kişi geçim sıkıntısına düşer, borçlanır ve bu nedenle sağlığından olur.

Rüyada Boşanmak

Rüyada boşanmak şans anlamına gelir. Rüya sahibi erkekse şansı açılacak ve hayatı yoluna girecek demektir. Eğer rüya sahibi kadınsa bu rüya, insanlarla olan iletişiminin bazı fikir çatışmaları nedeni ile bozulmasına en çok da özel hayatta problem yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Vedalaşmak

Ayrılık rüyaları arasında en hayırlı olanı belki de bu rüyadır denebilir. Tam tersi şekilde yorumlanır, uzakların yakın olması yani hasretin sona ermesi, ayrı olanların kucaklaşması ve çektikleri ayrılık acısından kurtulması anlamına gelirken bir yanda da fikir birliği edip, ortak görüşte bir araya gelerek, barış sağlamanın habercisidir.

Rüyada Uzaklaşmak

Rüya sahibinin rüyası her ne şekilde olursa olsun yani kişi rüyasında her neyden uzaklaştığını görürse görsün rüyası aynı şekilde çıkacak demektir. Örneğin kişi uzak diyarlara gittiğini görmek süratiyle uzaklaşıyorsa gerçekten de uzağa gidecek demektir. Ya da sevdiği birinden soğuyup geri durmak suretiyle bir uzaklık yaşıyorsa bu rüyanın gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: