RuyaTabirleri.com

Rüyada Az Miktarda Para Görmek

Rüyada az miktarda para görmek, iki şekilde yorumlanır. İlki sahip olunan kazancın kişi için yeterli gelmediğini ve zorluk çekildiğini, stres yaşandığını gösterir. Rüya sahibinin ek işler bulmayı hedeflediğini ve çalışmalarını artırarak, hem fiziksel, hem ruhsal açıdan yorulduğunu ancak asla pişmanlık duymadan, sızlanmadan bu duruma devam ettiğini ifade eder. Güzel sözler duymak manasına gelir. Altın şeklinde az miktarda para görmek yapılan küçük yatırımların değerleneceğini yahut alınan eski bir malın çok yüksek rakamlara alıcı bulacağını ifade eder. Az miktarda gümüş para görmek, namusuna düşkün, asil, sözünün eri biriyle nişanlanmak anlamına gelir. Aynı zamanda bekar bayanlar için kendilerine sürekli hediye alan ve çok değer veren bir eşe sahip olarak mutlu yaşayacaklarını ifade eder. Az miktarda kağıt para görenlerin borçları kapanır ve sınavlarda başarı elde ederler. Az miktarda bozuk para ise sıkıntıları üzerinden atmak, ufak tefek aksilikler ve nazara gelmek dışında büyük sorunlar yaşamamak manasındadır.

Rüyada Az Miktarda Para Bulmak

Şansa ve kişiyi çok şaşırtacak tesadüfi bir karşılaşmaya yorumlanır. Altın para bulan eski işyerinden bir teklif alır veya tanıdığı biriyle ortak ayrı bir iş kurar. Gelirdeki artışa işaret eden rüya güzel bir hediye almak ve sevinmek anlamındadır. Gümüş para bulmak güzel bir eşe, kağıt para bulmak zenginleşmeye, bozuk para bulmak problemlerine kalıcı çözümler bulmaya yorumlanır.

Rüyada Az Miktarda Para Çalmak

Söz verilen bir konuda sözünü tutamamak ve mahcup duruma düşmek demektir. Rüya sahibi kendisinden umutlu olan ve çok şey bekleyen, inanan insanları biraz da olsa hayal kırıklığına uğrattığı için üzüntü duyar.

Rüyada Az Miktarda Para Görmenin Psikolojik Yorumu

Maddi kaygıların varlığına dikkat çeken rüya, gerçekte de kişinin alım gücünün yeterli olmadığını veya borçlarıyla ilgili endişeler yaşayan rüya sahibinin gün içinde sık sık çözüm bulmak için araştırma yaptığını, düşündüğünü işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!