RuyaTabirleri.com

Rüyada Azarlanmak

Rüyada azarlanmak, rüyayı gören kişinin olgunlaşmasına, yaşama karşı tecrübe kazanmasına, acılara karşı güçlenmesine ve deyim yerindeyse aklının başına gelmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibi yaşamın farkına varacak, hatalarından ders alacak, kendisini işine ve ailesine adayacak demektir. Yaşanacak bazı zor durumların ardından kaybedilenden çok kazanım elde etmeye yorulur.

Rüyada Sevdiği Tarafından Azarlanmak

Rüyayı gören kişinin moralinin bozulmasına neden olacak bazı olaylar yaşayacağına ya da böyle sözler işiteceğine işaret eder. Rüya sahibinin hiç istemeyeceği şeylerle karşılaşacağına, üzüleceğine, sinirleneceğine ve strese gireceğine alamet eder.

Rüyada Biri Tarafından Azarlanmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin toplumda ön plana çıkmasına, takdir edilmesine ve iyi şekilde anılmasına vesile olacak işler yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yapacağı hayırlı ve uğurlu işler sayesinde güzel sözler duyacağına ve dua alacağına rivayet edilir.

Rüyada Öğretmen Tarafından Azarlanmak

Çok iyi ve makbul bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin kendisinden hem yaşça büyük hem de kültürlü, bilgili ve tecrübeli bir insandan menfaat göreceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına alamet eder.

Rüyada Baba Tarafından Azarlanmak

Rüyayı gören kişiye aile büyüklerinden gelecek bir iyiliğe yorulur. Rüya sahibine işten ve hayattan yana bildiklerini aktaracak, ona yol gösterecek, hem maddi hem de manevi olarak destek olacak bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır. Rüyayı gören kişinin bu insanın öğütlerine kulak vermesi durumunda kazançlı çıkacağı ve işinin gücünün de rast gideceği anlamına gelir.

Rüyada Patron Tarafından Azarlanmak

Rüya sahibine malından ve parasından vererek yardımcı olacak, güçlü olduğu kadar da cömert, yardımsever ve iyi kalpli birinin varlığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!