RuyaTabirleri.com

Rüyada Azı Dişi Görmek

Rüyada azı dişi görmek sağlıkla tabir olunur ve aynı zamanda kişinin ömrünün uzunluğuna delalettir. Hayırlı rüyalardan biridir ve hasta kimseler için tez zamanda iyileşeceklerinin müjdesini verir. Tabi ki azı dişinin ne şekilde görüldüğü rüyanın tabirini doğrudan etkilemekte olduğundan yorum da buna uygun olarak yapılmalıdır. Rüya sahibi kendi ağzındaki sağlıklı azı dişlerinden birini görürse uzun yaşar, sağlığı ile alakalı konularda büyük sıkıntılar çekmeden hayatını sürdürür. Aynı zamanda kalabalık bir aileye mensup olmak veya birden fazla çocuk sahibi olmak suretiyle torunlarını görmek demektir. Hangi işe girilirse girilsin, hangi alanda iş yapılırsa yapılsın ün sahibi olunacağını haber veren rüya, uzun soluklu projelerin, kişinin maddi anlamda rahat etmesini sağlayacak daimi gelirin ifadesidir

Rüyada Çürük Azı Dişi Görmek

Çürümüş azı dişi sağlıkla alakalı sorunların, hastalıkların, kişiyi kısa süre de olsa halsiz bırakacak durumların habercisidir. Özellikle kronik rahatsızlığı olanların ilerleyen günlerde sağlıklarına daha da dikkat etmeleri gerektiğinin altını çizer. Çürük azı dişi aile içinde herkesin birbiriyle çatışma içinde olduğunu veya sürekli fikir ayrılıkları nedeniyle tartışmalar yaşanacağını ifade eder. Genel anlamda çok uzun süren sorunlara değil, kısa süreli ama can sıkıcı durumlara yorulur.

Rüyada Azı Dişi Çektirmek

Kişiyi yolundan alıkoyacak bazı engellerle karşılaşacağına alamettir ki bu engeller sağlık da olabilir. Hastalanmak suretiyle bir yola çıkamamak veya bir işi yarım bırakmak demektir. Rızkın kesilmesi, geçici maddi sıkıntılar da bu rüyanın anlamları içindedir. Azı dişi çektirmek genelde hayra yorulmaz ve gelecek üzücü bir habere de işaret eder.

Rüyada Azı Dişi Görmenin Psikolojik Yorumu

Köklü bir aileye mensup olma isteğini veya ailesine aşırı düşkün bireyleri simgeler. Hayati meselelerde ailenin daima ilk sırada geldiğini ve kişinin her planını bu düşünceye göre şekillendirdiğini, merkezde sevdiği kimselerin olduğunu delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!