RuyaTabirleri.com

Rüyada Baba ile Kavga Görmek

Rüyada baba ile kavga, genellikle iktidara veya muktedire karşı gelmek manasına gelir ki bu durumda rüya sahibinin hanede veya iş yerinde kendi sözünün geçmesini istediğini ve gücü eline almak için çalışmalar yapacağını ifade eder. Bu rüyayı görenlerin özellikle dikkat etmesi gereken şey güç elde etmek isterken düşmanlara karşı zayıf hale gelmemek için ince dokuyup sık elemeleri gerektiğidir. Kendi babası ile kavga ettiğini gören kimseler ailelerini ihmal ettikleri için hanede bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalırlar ve bencilce hareket ettikleri için bazı sorunları geç fark ederler. Söz dinlememek veya kendisine verilen nasihatleri önemsememek nedeniyle hata yapmak anlamına da geldiği için kişinin üzücü sonuçlanacak girişimlerde bulunacağının ifadesidir.

Rüyada Babaya Vurmak

Rüyada birine vurmak genellikle o kişiye güç vermek, kol kanat germek veya arkasında durmak manasına gelir. Kişinin yakınlarından birinin derdine çare bulacağını ya da aile içindeki bir problemi sağduyu ile çözeceğini tabir eder. Zor günlerinde yardım ettiği kimselerin hayır dualarını alan rüya sahibinin özellikle aile büyüklerini ömür boyu destekleyeceğini, onlara hürmet etmeye devam edeceğini işaret eder. Yakın zamandaki başarısızlıkların kişide hırsa neden olacağını ve atılımlarında çok daha güçlü şekilde sonuçlar alacağını tabir eder.

Rüyada Baba Öldürmek

İş yaşamında karşılaşılan büyük bir fırsatın kişinin geleceğinde önemli rol oynayacağını ve bu sayede sorunsuz bir hayat sürdürebileceğini işaret eder. Genellikle hayra yorulur ve özellikle çaresiz kalınan bir durumla alakalı çözümler bulunacağına, yapılamayan, eksik kalan işlerin tamamlanacağına yorumlanır.

Rüyada Baba İle Kavganın Psikolojik Yorumu

Çocukluk çağlarında babası ile iletişim kuramamış veya babasından yeteri kadar sevgi görmemiş kişilerin yetişkinliklerinde de bu durumla alakalı sıkıntılar duyduklarına ve babalarına öfke hissettiklerine yorulur. İktidar kavgası içinde olanların veya kendisini kanıtlayarak gücünü herkese göstermek isteyenlerin gördüğü rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!