RuyaTabirleri.com

Rüyada Baba İle Tartışmak

Rüyada baba ile tartışmak, aşırı hırs yapan rüya sahibinin kendisini ispatlamak için çeşitli yollar denediğini ancak babasına veya aile bireylerine karşı istediği etkiyi oluşturamadığından giderek daha da hırçın bir tavır içine girdiğini bildirir. Evli kişilerde eşleri ile aralarında otorite sorunu yaşadıkları, özellikle çocuklarını eğitirken farklı düşüncelere sahip olmaları nedeniyle ev içinde sık sık tartışma çıktığını işaret eder. İktidar çatışmalarına yorumlanan rüya, hem ev içinde oluşacak krizleri, hem de iş yerinde kişinin kendini ispat etmekte zorluk çekeceğini ifade ederken, amirlerle sözlü tartışma yaşanmasının kariyer açısından kişiye olumsuz şekilde geri döneceğine delalettir. Ailesiyle beraber yaşayanların kendi yollarını çizme vakti geldiğine inanmaları ve bu konuyu ailelerine açarak risk alacaklarını, gönül kırıcı konuşmalar olsa da kişinin kendi bildiği yoldan şaşmayacağını bildirir.

Rüyada Baba İle Kavga Etmek

Bazı değerlerin farkına sonradan varacak olmayı ve kişinin ailesine karşı daha şefkatli, daha anlayışlı olacağını bildirir. Kendi kazancını elde etmek, ayakları üzerinde durmak ve evini ayırmak demek olduğu gibi, baba veya aile büyükleri ile yaşanacak tatsız durumları da ifade eder. Vefat etmiş babayla tartışmak aksine yorumlanır ve kişinin hayattayken babasını memnun ettiğini, ondan helallik alacak şekilde yaşadığını bildirir.

Rüyada Ölmüş Baba İle Tartışmak

Hayatta iken hayır duası alan rüya sahibinin, ailesine karşı her türlü yükümlülüğünü yerine getirdiğini ve asla onları incitmediğini, pek çok hayır duası aldığını, sevap kazandığını işaret eder. Gerçekte babası yaşayanların bu şekilde rüya görmeleri, babalarının kendilerine sağlayacakları yardımlara, maddi ve manevi desteğe yorumlanır.

Rüyada Baba İle Tartışmanın Psikolojik Yorumu

Baba figürü kişinin erk sorunu yaşadığını, kendisini ispat etmekte zorlandığını ve lider pozisyonunda olabilmek için fazlasıyla hırs yaptığını tabir eder. Otorite çatışması manasına da gelen rüya çocukluk ve gençlik çağında kişinin babasıyla istediği gibi iletişim kuramadığını ve zorlandığını, baba sevgisini içinde yaşadığını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!