RuyaTabirleri.com

Rüyada Babadan Kaçmak

Rüyada babadan kaçmak, gerçek hayatta da kişinin ailesinin hoşuna gitmeyecek işler peşinde koştuğunu, yalan söylediğini veya yalanlarının ortaya çıkması yüzünden zor zamanlar yaşadığını bildirir. Kendisine yapılan ikazları dinlemeyen ve uyarıları dikkate almayan kişilerin yaşayacağı sıkıntıları bildiren rüya, aynı zamanda rüya sahibinin babasıyla arasında bazı münakaşalar yaşanacağını, tatsız konuşmalar yapılacağını da tabir eder. Evladından şefkat görmeyecek olmaya ve iyi niyeti kötüye kullanan biriyle ahbaplık kurmaya da alamet eder. Babadan kaçmak korkuların gerçekleşeceğini, kişinin endişeli bekleyişinin sonunda üzücü haberler alacağını ve kederleneceğini bildirirken, kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kişilerin ailelerinin ısrarlarına rağmen bildiklerini okuyacaklarını, ilk zamanlar başarı elde edemeseler dahi, ilerleyen zamanlarda işlerini oturtmaya başlayacaklarını, yılmadan yollarında ilerlemeleri gerektiğini ifade eder.

Rüyada Babadan Kaçıp Dayak Yemek

Babasından kaçarken yakalanıp dayak yediğini gören kişiler, önce isteksiz yaklaştıkları bir meseleye daha sonra sıcak bakmaya başlayacaklarını ve kendilerine sunulan bir fırsatı son dakikada değerlendireceklerini bildirir. Kısmetlerini zor yollardan elde edecek olan rüya sahibinin ailesinden yana şanslı olacağını, baba desteği göreceği gibi, kendisine her zaman omuz veren, arkasında duran yakın arkadaşlarının, dostlarının varlığıyla şanslı biri olacağını da işaret eder.

Rüyada Babadan Kaçarken Yakalanmak

Rüya sahibinin bir yanlışının ailesi tarafından kapatılacağına, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine yorumlanır. Gençlik heveslerinin yerini daha olgun düşüncelerin alacağını bildiren rüya, erken yaşta gelen sorumlulukların haberini de verir ve kişinin yaşamının değişeceğini, iş hayatına atılacağını tabir eder. Babadan alınacak bir öğüde, kendi işini kurmak için aile desteğini almaya ve onlara danışmadan hareket etmemeye de yorumlanır.

Rüyada Babadan Kaçmanın Psikolojik Yorumu

Babadan kaçmak, kişinin çocukluğunda babasına karşı duyduğu saygıyla karışık korkunun ifadesidir. Rüya sahibinin örnek aldığı ancak çekindiği bir baba modeline sahip olduğunu, baskın, otoriter bir ailede büyüdüğünü ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!