RuyaTabirleri.com

Rüyada Babam Görmek

Rüyada babam görmek, iş hayatında çok iyi yerlere gelebilmek, büyük ve başarılı projelere imza atıp saygın bir kişilik olmak için çok büyük çaba sarfedildiğine, gerektiğinde bu iş ile ilgili usta denebilecek kişiler ile irtibata geçip yardım ve destek alınacağına ve böylece başarılı olunacağına alamet edilir. Ayrıca, hayat içinde köklü değişikliklere gidileceğine ve yeni bir hayat ve yeni bir çevre kurulacağına tabir edilir.

Rüyada Babamla Kavga Etmek

Kişinin, bilgisi, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş hayatında çok büyük ve ses getiren başarılara imza atacağına ve bu şekilde hem toplum hem de iş dünyası içinde saygın, sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına delalet edilir. Aynı zamanda, uzun uğraşlar sonucunda çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Babamın Ağladığını Görmek

Hastalıkların sona ereceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına rivayet edilir.

Rüyada Babamla Konuşmak

Zorlukların biteceği, kurtuluşun görüleceği ve dertlere ve sorunlara ilaç olacak çareler bulunacağı ile tabir edilir. Aynı zamanda, meslek sahibi olunacağına ve iş hayatında istenen noktaya gelineceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına ve kayda değer başarıların altına imza atılacağına delalet eder.

Rüyada Babamın Cenazesini Görmek

Kişinin inanç ve kudret sahibi olması sayesinde her türlü zorluğu göğüslemeyi başardığına, her türlü sıkıntıyı alt edebildiğine ve her zaman zoru başarmayı seçtiğine delalet eder. Kariyerde en üst noktaya ulaşılabileceğine ve iş sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada Babamın Evlendiğini Görmek

Huzurun, keyfin ve neşenin yerine gelmesine vesile olacak olaylar yaşanacağına ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: