RuyaTabirleri.com

Rüyada Babanın Ölmesi

Rüyada babanın ölmesi, kişinin ailesinden yeteri kadar destek görmediği için yalnız hissettiğini ve her zaman bir baba desteği aradığını, bulamadığını ifade eder. Genellikle bilinçaltına yönelik açıklamaları olan rüyada kişinin gelecekten endişe etmesi söz konusudur. Rüyasında babası ölen kişi sahip olduklarından keyif almaz ve girişimlerden uzak durur. İslami açıdan rüyasında babasını ölmüş gören kimse beklemediği kötü bir haber alır. Bir başka yoruma göre ise, babasını ölmüş gören kişinin yaşadığı bütün sıkıntılar sona erer, refah içinde bir hayata kavuşur.

Rüyada Baba Görmek

Rüyasında babasını görenin fiziksel bir rahatsızlığı söz konusu ise, tez vakitte iyileşmeye başlar ve sevineceği türden bir haber alır. Rüyada baba görmek genellikle hayırlara vesiledir. Gelirin artacağına, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, girişilen her işte başarılı olunacağını ifade eder. Rüyasında babasını gören kimse çok sevdiği birinden büyük bir cömertlik görür ve iyilik bulur. Bazı alimler rüyasında babasını gören kişinin, ileride baba mesleğini yapacağını ve onun izinden gideceğini söylerler. Rüyasında babasını gören kişi Allah’a yakışır şekilde davranır ve hayır duaları alır. Rüyada babasının gülümsediğini gören kişi ise Allah’ın kendisinden hoşnut olduğunun da ifadesidir.

Rüyada Babanın Ölüm Haberini Almak

Beklenmedik büyük bir sıkıntıya işaret eder. Maddi ve manevi açıdan kişinin çok büyük kayıplara yaşayacağı anlamına da gelir. İş konusunda büyük bir sarsıntı veya bir bitiş söz konusu iken, aile içinde huzursuzluklar da baş gösterir.

Rüyada Ölmüş Babasını Tekrar Dirilmiş Görmek

Babasını önce ölmüş, sonra da tekrar dirilmiş gören kimsenin büyük bir güç elde eder. İstekleri bir bir gerçek olur. Yaşanılan sıkıntı ve sorunlar çok ani bir şekilde değişmeye ve olumlu hale girmeye başlar. Bazı rüya alimleri babanın tekrar dirilmesinin hasta kişilerin iyileşmesi ve gelecek olan büyük, müjdeli bir habere de tabir ederler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: