RuyaTabirleri.com

Rüyada Babayı Ölmüş Görmek

Rüyada babayı ölmüş görmek, rüya sahibinin babasının daha çok uzun yıllar sağlık içinde yaşayacağına delalet eder. Özellikle hasta babaları olan kişiler için hastalığın geçmesine dair alınacak güzel ve müjdeli haber anlamına da gelir. İslami açıdan ise kişinin babası ile arasında olan bir gönül kırgınlığına, bir konuda babanın helalliğini almak gerektiğine ve daha iyi bir evlat olunması konusunda uyarı mahiyetinde bir rüyadır.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duymak

Kişinin babasına karşı bir kırgınlık yaşadığını ve aralarında soğukluk olduğunu bildiren bir rüyadır.  Babasının öldüğünü duyan kimse bekar ise yapacağı bir atılımla ilgili engeller yaşar. Geleceğini kurmak konusunda başarısız kalır ve mutsuz olur. Aynı zamanda kişinin babasının sağlıklı bir hayat süreceğine, gelecek yıllarda da kişinin babasıyla arasındaki her türlü sıkıntıyı aşıp daha iyi bir ilişki kuracağını da bildirir. Bu rüya bir başka yoruma göre ise kişinin başına gelecek uğursuz bir durumun ve iş yaşamında karşılaşacağı şanssızlıkların göstergesidir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duyup Ağlamak

Çok sevinçli bir haber alınacağına alamet olan rüya, gerçek hayatta da babayla aradaki buzların eriyeceği bir döneme girileceğini, ilişkilerin eskisinden daha güzel ve anlayışlı bir çerçevede yürüyeceğini bildirir. Babası hayatta olan ve bu rüyayı gören kimseler maddi konularda da babalarından ciddi bir destek görür ve borçlarından kısa süre içinde kurtulurlar. Feraha kavuşulacağına ve güzel haberlerle hayatın daha iyi bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Babayı Ölmüş Görmenin Psikolojik Tabiri

Kişinin güç ve iktidar konusundaki tutumunu gösterir. Babayı ölmüş olarak görmek ise kişinin mevcut gücünü kaybetmesinden duyduğu endişe ile erkini ispat etme çabaları olarak görülebilir. Rüya sahibinin hayata karşı daha dik bir duruş sergileyerek, çevresine her zaman güçlü ve kendi imkanları ile ayakta duran, başarılı biri imajı çizmek istediğinin de ifadesidir. Aynı zamanda çocukluk döneminde yaşanan olumsuz durumların rüyalarda dışa vurulmuş halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!