RuyaTabirleri.com

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek iyi yorumlanan tabirlerdendir. Ancak görülen bacağın durumuna göre değişik yorumlamalar bulunmaktadır. Rüyada bacak görmek insanın ömrüyle ve maddi durumuyla ilgili olarak tabir edilmiştir. Bacağın durumuna göre ömrünüz uzayabilir, kısalabilir, maddi durumunuz iyiye ya da kötüye gidebilir. Bacaktaki güzellik ve sağlamlık geçim sıkıntısından kurtulmaya, zenginliğe, berekete, önünüzdeki huzurlu, mutlu ve neşeli zamanlara delalet eder. Görülen bacak kötü, kıllı bir bacak ise borçlanmaya, maddi açıdan dara düşeceğinize, fukaralığa, önünüzdeki huzursuz, mutsuz zamanların yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada bacaklarınızı demir olarak görmek geçim konusunda rahat edeceğinize ve çalışkanlığa, bacaklarınızı tahta, cam ve bunun gibi kırılgan nesneler olarak görmek geçim konusunda sıkıntıya ve tembelliğe delalet eder.

Rüyada Bacak Kılı Kesmek, Bacak Kılı Tıraş Etmek

Rüyada bacak kılı kesmek ya da bacak kılı tıraş etmek borçlarınızdan kurtulmaya, maddi açıdan ilerlemeye, zenginliğe ve güzel, mutlu dönemlerin yakın olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Bacak Kopması

Rüyada kopan bacak da bacak kıllı bacak görmek gibi yorumlanır. Fakat önünüzdeki bu kötü ve sıkıntılı zamanların çok daha yakın bir zamanda geleceği ve elinizden durumları düzeltmek için hiçbir şey gelmeyeceği şeklinde yorumlanır. Tek bacağın kopması malınızın bir kısmına, iki bacağınızın kopması ise malınızın tümüne zarar veya haciz geleceği şeklinde ya da malınızı, mülkünüzü satıp parasını har vurup harman saçacağınıza, biraz daha tutumlu olmanıza işaret eder.

Rüyada Bacak Bacak Üstüne Atmak

Rüyada bacak bacak üstüne atmak, İslami olarak yorumlanır ve Allah’a saygısızlık yapacağınıza, O’nun günah saydığı eylemlerden birini yapacağınıza, bu konuda çok daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Fakat niyeti Allah’a saygısızlık olmayan kimsenin bacak bacak üstüne atması saygısızlık olarak nitelendirilmez. Rüyada bacak bacak üstüne atmak aynı zamanda korkuya ve belaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bacak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hacer (25 Nisan 2014 saat: 17:09)

  bir haftadır aklımda olan aynı sektörde çalıştığım
  bir erkeği hiç bir bağlantım olmamasına rağmen rüyamda gördüm ikimizde bir yatağın üstündeydik o çıplak bir şekilde yatağa uzanmış ve penisi dik olarak gördüm
  sonra irkildim tam ben yataktan kalkacakken bacağını bacağımın üstüne attı sanki izin vermemiş gibi kalkmama öyle uyandım ve bu adamla iş harici hiç bir bağlantım yok

 2. ylz blk (13 Şubat 2014 saat: 10:08)

  rüyamda iki tane küs olduğum
  nsanı gördüm birisini severim o yiğenim ötekide görümcem onu pek sevmem ama ikisiylede küsüz ikisi yle rüyamda sözde tatil yerine gitmişiz.kaldığımız yer tahta ahşap bir yer ben ikisinide dövüyorum ama en çok görümcemi sonra bunlar çok samlmi oluyor .bende hem kıskanıyorum hemde gercekte haksızlığa uğradığım için rüyamdada öyle hissediyorum.sonra denizde oluyoruz deniz durgun kocaman fakat rengi bulanık ikisli birbirine sarılarak ilerlere yüzüyorlar yanlız görümcemin üstünde siyah şal var onunla yüzüyo bende onları sarılmıs gördüm diye üzüldüm.eve gidiyorum evin yoluda hep binaların catı kenerıymış tam eve giricem arkamda oğlum kızım var kızım denize düşüyo sözde ama ben önce ciğerim yanıyo sonra denize batan bi şey yokki diyip önemsemedim eve girmeye devam eddiyorum hırsızla karsılasıyorum onuda dövüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,