RuyaTabirleri.com

Rüyada Bacı Görmek

Rüyada bacı görmek, rüyayı gören kişinin Allah’ın pek çok yardımı ile karşılaşacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, çevresinde de kendisine mutluluk, başarı ve şans getirecek kişilerin olacağına delalet eder. Hayırlı gelişmelere, sürpriz olaylara ve yüz güldürecek haberler almaya yorulur. Rüya sahibini güzel günler ve hoş olaylar bekliyor demektir.

Rüyada Abla Görmek

Rüyayı gören kişinin hane içindeki saadetine işaret eder. Rüya sahibinin aile içinde birlik halinde olacağına, iyi geçim halinde kalacağına, ağız tadında yaşayacağına, ev yaşamında da her daim huzurun ve mutluluğun hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada Abla Olmak

Rüyayı gören kişinin olgun, anlayışlı ve yardımsever kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu özellikleri ile bilindiğine, bu sayede çok sevildiğine ve el üstünde tutulduğuna delalet eder. Rüya sahibinin sevdiklerine çok vefalı ve bağlı olduğuna yorulur.

Rüyada Abla Abi Görmek

Rüyayı gören kişinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, bu sayede hayatının çok daha kolay hale geleceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Abla Anne Görmek

Rüyayı gören kişinin tehlikelerden uzakta olacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, riskli işlere girmeyeceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına işaret eder.

Rüyada Abla Dövmek

Rüyayı gören kişinin büyük bir iyilik yapacağına, sevap işleyeceğine, dua alacağına ve Allah katında makbul olan bir iş yapmanın keyfini ve huzurunu yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin gönüllü olarak güzel işler yapacağına, hem dua alacağına hem kendisi ile gurur duyacağına, bu durumdan aldığı hazzı da başka hiç birşeyden alamayacağının farkına varacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!