RuyaTabirleri.com

Rüyada Badana Yapmak

Rüyada badana yapmak yeni başlangıçlara, sevinçli ve mutlu haberlere, keyif verecek birlikteliklere, hayat boyu sağlıklı ve başarılı olmaya delalet eder. Rüyasında badana yaptığını gören kişi geçmişinde yaşadığı şeyleri unutmak istiyor ve bu nedenle hayatında yeni ve temiz sayfalar açma niyeti taşıyor demektir. Rüya sahibinin geçmişinde kötü tecrübeler yaşadığı, hayal kırıklıklarına uğradığı ve çok üzüldüğü şeklinde yorum yapılır.

Rüyada badana yaptığını gören kişi hayatı boyunca hep temiz yolda olacak, yaptığı güzel ve iyi işlerle anılacak, arkasından hiç kötü laf edilmeyecektir. Rüya sahibi sadece gönül anlamında değil, evinde ve işinde de son derece titiz ve temiz olan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Evi Badana Yapmak

Aile bireylerinin birbirine olan bağlılığına, saygısına ve sevgisine işaret eder. Rüyasında evini badana yaptığını gören kişinin hane içinde art niyet, kötülük, kavga, mutsuzluk ve geçimsizlik yaşanmayacak demektir.

Rüyada Beyaz Badana Yapmak

Rüyada beyaz badana yaptığını görmek sıkıntıların ve dertlerin uzaklaşmasına, ağız tadının ve keyfin yerine gelmesine yorulur. Rüya sahibi kendisini mutsuz edecek olan kişilerden ve olaylardan kurtulacaktır.

Rüyada Badana Yapıldığını Görmek

Ticaret ve meslek hayatındaki olumlu gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi mesleğinde makam ya da rütbe sahibi olabilir, iş adamıysa eğer işini büyütebilir.

Rüyada Badana Fırçası Görmek

Az bir sermaye ile girilecek bir işin sonunun hayırlı olmasına ve rüya sahibine hayır getirmesine delalet eder. Rüya sahibi bu küçük girişimden hiç beklemediği kadar büyük bir kar sağlayacak ve çok mutlu olacak diye tabir edilir.

Rüyada Kireç Görmek

Rüya sahibinin bundan sonra hiç gözyaşı dökmeyeceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: