RuyaTabirleri.com

Rüyada Bağırdığını Görmek

Rüyada bağırdığını görmek, rüyayı gören kişinin yanı başında meydana gelecek bir olaya alamet eder. Rüya sahibinin kendi iradesi ve kontrolü dışında yine kendisinin ilgisi olmadığı bir durumun istemeden de parçası olacağı, yeri ve zamanı geldiğinde de içinde bulunmak zorunda olduğu bu durumu dillendireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin daha sonradan doğrulayacağı bir olay yaşanacak demektir.

Rüyada Birinin Bağırdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin üzülmesine, sıkılmasına, düşünceli ve dalgın olmasına, stresli günler geçirmesine neden olacak bazı nahoş olayların yaşanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin keyfini kaçıracak, moralini bozacak ve canının sıkılmasına neden olacak gelişmelere yorulur.

Rüyada İmdat Diye Bağırdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayır işi yapmasına vesile olacak bazı kimselerin varlığına işaret ederken aynı zamanda hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir ve rüya sahibinin şansının açılmasına, yüzünün gülmesine ve muradının gerçekleşmesine tabir edilir.

Rüyada Birinin Sana Bağırdığını Görmek

İyi ve güzel bir rüyadır özellikle de rüyayı gören kişinin uykusunda kendisine bağırdığını gören kişinin kendisinden yaşça oldukça büyük olması ve saçlarının ağırmış olması çok daha iyidir. Rüya sahibinin özellikle parasal konulardan yana rahata ereceğine, borçlarından kurtulacağına, sıhhat kazanacağına ve huzur içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Ölünün Bağırdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda bağıran ölünün iyi ve güzel şeyler söyleyerek bağırması hayır olarak kabul edilir ve rüya sahibinin yüreğinin hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve kişinin dertlerinin dermanına kavuşacağına rivayet edilir. Fakat ölünün kötü ve çirkin şeyler söyleyerek bağırıyor olması darda kalacağına, sıkılacağına ve üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Babanın Bağırdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin emin olduğu çünkü kendi gözleriyle gördüğü ve kulakları ile işittiği bazı gerçeklerin varlığına alamet eder. Rüya sahibi bu gerçekler üzerinde konuşmak zorunda kalabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,