RuyaTabirleri.com

Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyada bahçeli ev görmek, eğer bahçe yeşil ve güzelse oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen bahçeli ev namuslu olmaya, hayırlı ve iyi evlatlara, ahlaklı bir kadına, ilim öğrenmeye, isteklerin gerçekleşmesine, muradına ulaşmaya işarettir. Eğer evin bahçesi yıkık ve ağaçlar soluksa bu rüya insanın hayatını gözden geçirmesi gerektiğine ve yaptığı hatalara yönelik bir uyarıdır.

Rüyada Müstakil Ev Görmek

Bu rüyayı gören kişinin hayatı bereketle dolu ve hayırlı geçer. Beklentileri gerçekleşir, istekleri kabul edilir, sağlıklı geçen bir ömre, güzel dostluklara, insanlar tarafından sevilmeye, kudret ve güç sahibi olmaya, aşk ilişkisine, helalinden para kazanmaya, korktuğundan emin olmaya işarettir. Müstakil ev bazı yorumculara göre ise zorlukla ve sıkıntı yaşayarak güç elde etme, çokça mal biriktirmeye yorulur.

Rüyada Bahçeli Bir Eve Taşınmak

Rüyasında bahçeli bir eve taşınan kişi içinde bulunduğu zor durumlardan, eğer borcu varsa borcundan, düşmanlarından ve kötü niyetli insanlardan kurtulur. Bu rüya her anlamda feraha erme ve tüm sıkıntıların yok olması anlamındadır. Bu rüyayı gören kişinin kötü talihi dönerek birçok alanda başarı kazanır. Güzel talihe, şansın artmasına, karşısına çıkacak yeni bir gönül ilişkisine de yorulabilmektedir.

Rüyada Bahçe İçinde Ev Görmek

Rüyasında yemyeşil bir bahçe içinde ev gören kimsenin bu rüyası onun dünya ve ahiretidir. Bu rüya o kişinin güzel bir ömür geçireceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, yakında duyacağı neşeli haberlere, her anlamda üzüntü ve dertlerinin son bulup daha ferah bir hayat geçirmeye yorulur. Bu rüyayı görenin dilek ve istekleri varsa yakında gerçekleşir.

Rüyada Bahçe Görmek

Bu rüya bahçenin durumuna göre yorulur. Eğer bahçe yeşil ve güzelse, bereketli bir rızık, isteklerin gerçekleşmesi ve rahat bir ömre; eğer bahçe kötü durumda ve bakımsızsa hatalar işlemeye, fakat daha sonra bu hatalardan dönerek pişman olmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!