RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakan Görmek

Rüyada bakan görmek, rüya sahibi için işlerinden olumsuz haberler gelmesine ve bundan sonra uzun bir süre de bu olumsuzlukların sürüp gitmesine tabir edilir. Rüya sahibi bu aralar çok kısmetsizdir ve başında bir uğursuzluk, bir şansızlık gezip duruyor demektir. Rüyada bakan görmek, bazı olumsuzlukların gelmesi ile birlikte buna ters orantılı olarak bazı sıkıntılarında ortadan kalkmasına delalet eder. Yani Allah bir kapıyı açıp ötekini kapatırken aynı zamanda da tersi şekilde kapattığı başka kapıları açacak demektir. Sevinç ile hüzün aynı anda yaşanacak diye yorumlanır.

Rüyada Bakan Olduğunu Görmek

Rüyada bir devlet adamı olduğunu görmek her zaman hayırlılara yorulur. Rüya sahibi için ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Ayrıca resmi bir kurumdan gelecek olan güzel ve olumlu bir işe işaret eder. Rüya sahibinin devlet kapısında imzaladığı bir kâğıt ile ilgili güzel bir haber çıkabilir ya da rüya sahibi devlet memuru olabilir.

Rüyada Bakan ile Sohbet Etmek

Rüya sahibinin işinde çok önemli bir koltuğa oturup son adam olacağına ya da çok yetkili bir memurluk işine getirileceği ile tabir edilir. Makamın ve rütbenin artması anlamına gelir.

Rüyada Bakan Görmek ve Konuşmak

Rüya sahibinin bir işini halledebilmesi için çok zor durumda kalmasından ötürü çevresi geniş, sözü geçen bir kimseden yardım almasına işaret eder. Rüya sahibi bütün kapıları zorlamış olmasına rağmen çare bulamadığı için böyle bir yola başvurmak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Başbakan Görmek

Borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya, düze çıkıp rahata kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibi işinde çok başarılı olacak ve yaptığı işle anılacak aynı oranda da gelirinde büyük bir artış elde edecektir. Kuruntular, korkular ve endişeler geride kalıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,