RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakara Görmek

Rüyada bakara görmek, en hayırlı rüyalar arasındadır ve gören kişi için görülmemiş bir şansın kapıda olacağına, her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, Allah’ın en sevgili kullarından biri olacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına yorumlanır. Bakara gören kimselerin inançları sağlam olur ve ailelerine de en iyi şekilde bakarlar. Anne ve babadan alınan hayır dualarının bolluğuna, inancı tam bir eşe sahip olmaya, rızkın her daim artacağına da tabir edilir. Gençler için çok ferah bir geleceğe, maddi olarak elde edilen zenginlik kadar manevi olarak da kişinin çok engin bir huzur içinde yaşayacağına delalettir. Bakara gören kişilerin işleri rast gider ve kötülüklerden uzak kalırlar. Tüm yaşamları sorunsuz ve hastalık sorunları ile uğraşmadan geçer. Fiziksel rahatsızlığı olanların şifa bulacağını müjdeleyen rüya, her türlü sıkıntının sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Bakara Suresi Görmek

Bakara görmek ile benzer şekilde yorumlanır ve çok hayırlı rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibinin her zaman Allah’a şükrettiğini, işlerini yaparken kul hakkı yememeye, her kazancını helal şekilde elde etmeye ve çocuklarına da helal lokma yediren biri olduğunu belirtir.

Rüyada Bakara Suresi Okumak

Kalpten geçen ne kadar dilek varsa kabulünü işaret eden rüya kişinin kabir azabı çekmeyeceğine de alamettir. Bu rüyayı gören kişinin eli hiç daralmaz ve evinde her daim bolluk olur. Kişinin her işinde bereket olacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına yorumlanır. Manevi doyuma ulaşmanın, hayır duası almanın, toplumda itibar görmenin alametidir.

Rüyada Bakara Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaşamını inancına uygun şekilde oluşturup, tüm ilişkilerini de inandığı değerlere göre şekillendirdiğini ifade eder. Maneviyatını her şeyin üstünde tutan kişinin mütevazi bir kişiliğe sahip olduğunu, yaşamını sürekli analiz ederek daha hakkaniyetli biri olmaya çalıştığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!