RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakir Görmek

Rüyada bakir görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına, işlerinde çok ileri bir düzeye çıkacağına ve kimsenin girmek istemediği farklı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada Bakire Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatında ortaya çıkan bir sorunun iş hayatına ya da eğitim hayatına çok büyük darbe vuracağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine ve kazancını arttıracağına delalet eder.

Rüyada Bakire Olmadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, eğitim hayatında kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağına, bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, sevdiği bir kişinin yaptığı bir hatadan ötürü ortaya çıkan kötü bir durumu çözüme kavuşturacağına ve ortalığı sakinleştirerek insanların arasını bulacağına işaret eder.

Rüyada Genç Erkek Görmek

Rüya sahibinin durumuna bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, evli birisi ise yakın bir zaman içinde deyim yerindeyse kendisini mutluluktan havalara uçuracak bir haber alacağına rivayet eder. Eğer kişi, bekâr birisi ise uzun zamandan beri beklediği bir konu hakkında çok güzel gelişmeler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Delikanlı Görmek

Rüyayı gören kişiye bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi, bir erkek ise çok rahat ve güzel bir hayata sahip olacağına ve büyük kazançlar elde ederek mal mülk elde edeceğine delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi, genç bir kızsa, yaptığı tüm işlerde başarıyı yakalayacağına ve mutlu olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: