RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakır Görmek

Rüyada bakır görmek genel olarak olumlu bir şekilde ifade edilmektedir. Rüyada görülen bakır gücü temsil etmektedir. Kişinin güçlü bir yapısı olduğunu ya da herhangi bir durumda büyük gelişmeler yaşayarak güçleneceği ifade edilebilir. Aynı zamanda rüyada görülen bakır herhangi bir yerden gelecek olan yüklü miktardaki mala işarettir. Eğer rüya sahibi zaten zenginse bu malların ve paraların tümünü elinde tutmaya işarettir. Rüyada görülen bakır aynı zamanda etrafınızda bir düşmanınız olduğuna ve bu düşmandan gelecek çeşitli zararların varlığına ve tehlikesine işarettir.

Rüyada Bakır Tel Görmek

Rüyada görülen bakır tel son zamanlarda şansınızın büyük oranda olumlu bir şekilde ilerlediğine bu durumda şans oyunları oynayarak büyük miktarda mal kazanabileceğinize bu durumda bu şansınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğine işarettir. Rüyada görülen bakır tel aynı zamanda uzun zamandır istediğiniz bir olayın gerçekleşeceğinize istediğiniz şekilde muradınıza ereceğinize işarettir. Hayırlı bir rüya olduğu söylenmektedir.

Rüyada Bakır İşlemesi Görmek

Bir kişinin rüyasında bakır işlediğini görmesi o kişinin sanat dallarına olan yatkınlığını ifade etmektedir. Bu kişinin yakın zamanda sanat alanında önemli bir gelişme yaşayarak yeteneklerini geliştireceğine ve bu durumda sanat alanında çeşitli başarılı çalışmalara imza atacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bakır Para Görmek

Bir kişinin rüyasında bakır para görmesi etrafındaki insanlara karşı dikkatli olması anlamına gelmektedir. Çünkü etrafında kendisine yakın olarak hissettiği bazı kişilerin kendisine düşmanca ve gereksiz ithamlarda bulunabilmeleri söz konusudur. Rüyada görülen bozuk para genel olarak kişinin yakın zaman içerisinde etrafından çeşitli durumlarda boş laf işitmesi anlamına gelir. Dikkatli olunması çok önemlidir. Ayrıca kişinin bu sözlere karşı kayırsız kalacağı ve ciddiye almayacağı ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,