RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakır Tencere Görmek

Rüyada bakır tencere görmek, ilerleyen günlerde kişiye yakınlaşan ancak maddi konularda dolandırıcı bir tavır içinde olan kişilere karşı bir uyarıdır. Aynı şekilde genel manada da çok güven duyulmayan kimselerle bu sıralar iş yapmanın kişiye zarar verebileceğine, insanlara yardımcı olmak isterken maddi ve manevi zararlar görmekten ötürü can sıkıntısı yaşanabileceğine yorumlanır. Kalaysız bakır tencere görmek pek çok yalan haberin ortalıkta dolaşmasından ötürü yaşanacak bir kafa karışıklığına dikkat çekerken, aynı zamanda yakın dostların, arkadaşların sakladıkları sırlara vakıf olup şaşırmak demektir. Kalaylanmış bakır tencere ise yüze gülen ancak gerçekte dost olmayan, samimiyeti tartışmalı kişilerle aynı ortamlarda bulunulacağını, bu kimselere dikkat etmek gerektiğini ifade eder. Fiziksel rahatsızlıkların gündeme geleceğini bildiren rüya özellikle eklemlerde ağrıların meydana gelebileceğini, aşırı yorgunluk yüzünden dayanıklılığı azalan rüya sahibinin bir müddet dinlenmesi gerekeceğini tabir eder.

Rüyada Bakır Tencere Almak

Yeni bir bakır tencere almak ev kurmak veya ev taşımak, aile düzeninde bir değişiklik yapmak manasına gelir. Evli kişiler için eşyaların yenileneceğini ve bir miktar borca girileceğini ifade ederken, bekar kişilerin birikimleri ile ev eşyası, çeyiz gibi hazırlıklara girişeceklerine tabirdir. Kişiye aileden gelecek çok önemli bir yardımı da ifade eder.

Rüyada Bakır Tencere Kalaylamak

Kendine ait bir bakır tencere kalaylamak aile içi meselelerin dışarı taşacağını veya bu konularda işgüzar kimseler nedeniyle çözüm manasında çok yol alınamayacağına tabir edilir. Çok önemsiz detayların bile karmaşık hale gelebileceğine dikkat çeker. Başkasına ait bakır tencere kalaylamak ise kendine söylenen yalanları ortaya çıkarmak ve bu kimselerle yüzleşmek demektir.

Rüyada Bakır Tencere Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişte yaşanmış bazı olumsuzlukların kişide baskı yarattığına ve güven duygusunu zedelediğine yorumlanır. Bu yaşanmışlıkların etkisiyle zaman zaman yanlış kararlar verilebildiğini ve fazla aceleci davranmak yüzünden aksilikler yaşandığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!